Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Prodaja knjiga

Uz ove knjige garantiram dobru zabavi garantiram da ćete im se nekoliko puta vraćati. Poserbno dobre kao literatura za opuštanje na ljetnom odmoru :)
2019 05 09
> Poirotica: > > Miss27: > > Pozdrav! :D Tražim knjigu Markus Zusak - Kradljivica knjiga, ako ima netko! Molim ponude u inbox jer ne pratim stalno forum. Hvala! :) > Mislim da se ta knjiga mogla kupiti u knjižarama za 50 kn.
2019 05 14
> Poirotica: > > Miss27: > > Pozdrav! :D Tražim knjigu Markus Zusak - Kradljivica knjiga, ako ima netko! Molim ponude u inbox jer ne pratim stalno forum. Hvala! :) > Mislim da se ta knjiga mogla kupiti u knjižarama za 50 kn.
2019 05 14
Imam!Šaljem Tiskom,cijena 45kn.
2019 05 14
> Miss27: > > Poirotica: > > > Miss27: > > > Pozdrav! :D Tražim knjigu Markus Zusak - Kradljivica knjiga, ako ima netko! Molim ponude u inbox jer ne pratim stalno forum. Hvala! :) > > Mislim da se ta knjiga mogla kupiti u knjižarama za 50 kn. > Pozz Poirotica, još prije Interlibera se rasprodala... Uspjela sam naći 1 u nekom skladištu sa strane, ali treba mi još 1 primjerak. Nema ih više, rasprodalo se kod svih izdavača... Mogu naručiti original na engl. s Amazona, ali bih ipak radije hrv. prijevod ako ima netko...
2019 05 14
Imam poprilično očuvan primjerak,mogu poslati Tiskom,cijena(s poštarinom)45kn.
2019 05 14
Pozdrav svima, Tražim knjigu: Dr. Jan Chozen Bays KAKO PRIPITOMITI DIVLJEG SLONA Ako ju je netko pročitao voljela bi čuti mišljenje o knjizi i dal vrijedi pročitati?
2019 06 02
Tražim: glazbena stručna literatura (klasika)
2019 06 09
Charlaine Harris - MRTVI DO MRAKA, 50kn Noelle Hancock - MOJA GODINA S ELEANOR, 40kn William Shakespeare - TRAGEDIJE, 20kn Paul Harrington - TAJNA ZA MLADE, 50kn Michael Gregorio - KRITIKA KRIMINALNOG UMA, 50kn Mary Higgins Clark – VOLIM GLAZBU, VOLIM PLES, 40kn Mary Higgins Clark – SREST ĆEMO SE OPET, 40kn Kathy Reichs - OD KOSTIJU DO PEPELA, 40kn Kate Quinn, KĆERI RIMA, 10kn Kraus i McLaughlin - DNEVNICI JEDNE DADILJE, 30kn Kraus i McLaughlin - GRADSKA CURA, 30kn Melissa Nathan – DADILJA, 30kn Maggie O'Farrell - DALJINA IZMEĐU NAS, 40kn Julie Garwood - CRVENA RUŽA, 40kn Amy Efaw - AFTER, 30KN (young adult) Mitch Albom - THE TIME KEEPER, 30KN Holly Black – TITHE, 40kn (fantasy) David Wellington - 13 BULLETS: A VAMPIRE TALE, 40kn Sarah Rees Brennan - THE DEMON'S LEXICON, 40kn Caitlin Morgan - HOW TO BUILD A GIRL, 30kn (young adult) Kimberly Pauley - SUCKS TO BE ME, 30kn (vampiri) Mira Grant - FEED (Newsflesh Trilogy, #1), 50KN Z. A. Recht - THUNDER AND ASHES (Morningstar Strain), 50kn
2019 06 23
Trazim knjigu George R. R. Martina Ples zmajeva 1. dio ,u izdanju Algoritma
2019 07 08
Tražim ŠALABAHTER ŽIVOTA od Danijele Martinović.
2019 07 16
Prodajem: Djevojka u vlaku - Paula Hawkins 50 kn Sva radosna mjesta - Jennifer Niven 50 kn Istanbul - Orhan Pamuk 70 kn Hygge - sretan život na danski način 50 kn Sve su knjige kupljene nove i pročitane :)
2019 07 17
Kupujem: Lauren Weisberger: Osveta nosi Pradu - vrag se vraća. i Lindsey Kelk: Volim New York Ako netko prodaje po razumnoj cijeni...
2019 07 17
Da ne stavljam sve ovdje.. Na Njuškalu prodajem trenutno 50-ak naslova, ima svega i svačega, rječnika, monografija, leksikona itd. Doma još za prodaju koje nisu na Internetu barem još triput toliko. Također, imam hrpu izdanja kad su izlazile knjige uz Večernjak i Jutarnji list. Vikendica puna knjiga na gotici, iz 19.st., još ih nisam ni pregledala. Nadimak na Njuškalu je golub79 pa zavirite.
2019 07 25
Tražim: 1. Oscar Wilde, Slika Doriana Graya 2. Bret Easton Ellis, Američki psiho 3. George Orwell, 1984. 4. Aldous Huxley, Vrli novi svijet 5. Salinger, Lovac u žitu 6. Haruki Murakami, Norveška šuma 7. Haruki Murakami, Južno od granice, zapadno od sunca 8. Harper Lee, Ubiti pticu rugalicu 9. Cornelia Funke, Srce od tinte 10. Friedrich Nietzsche, Antikrist 11. Friedrich Nietzsche, Rođenje tragedije iz duha glazbe 12. Friedrich Nietzsche, Tko je govorio Zaratustra 13. Jean Paul Sartre, Mučnina 14. Guy Debord, Društvo spektakla 15. Franz Kafka, Preobrazba 16. Eugene Ionesco, Ćelava pjevačica 17. Brecht, Majka Courage 18. Herman Hesse, Siddartha 19. Samuel Beckett, U očekivanju Godota 20. Emile Zola, Therese Raquin 21. Friedrich Schiller, Razbojnici 22. Goethe, Patnje mladog Werthera 23. Homer, Ilijada, Odiseja 24. Sofoklo, Kralj Edip 25. Charles Darwin, Podrijetlo vrsta 26. Thomas Kuhn, Struktura znanstvenih revolucija 27. Platon, Država 28. Platon, Simpozij ili Gozba 29. Aristotel, Nikomahova etika 30. Rene Descartes, Rasprava o metodi 31. David Hume, O mjerilu ukusa 32. Immanuel Kant, Kritika moći suđenja 33. Arthur Danto, Preobražaj svakidašnjeg 34.Karl Popper, U potrazi za boljim svijetom 35. Nelson Goodman, Jezici umjetnosti 36. Brthes, Kritika i istina 37. Lewis Carroll, Alisa u Zemlji Čudesa 38. Walter Benjamin, Umjetničko djelo u doba industrijske reprodukcije 39. Freud, Pshopatologija svakodnevnog života 40. Christiane, Mi djeca s kolodvora zoo 41. Milan Kundera, Nepodnošljiva lakoća postojanja 42. Elif Shafak, Majstor i ja
2019 07 28
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 32