Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Moje krpice aplikacija

Pozdrav svima 😊 nemam pojma da li se o ovome pricalo ali kako sam bila van Hrvatske zadnjih par dana, na stranicu sam dolazila preko moba i nije bas najprakticnije, lakse je laptopom odnosno kompjuterom jer npr na mobitelu nemozes bas filtrirat pretrage, pa mi je palo na pamet da li je u planu mozda aplikacija za Moje krpice? Mislim da bi bila dosta korisna i veoma prakticna. Eto samo me to zanimalo 😊
2016 10 31
Je u planu ka i pomicanje/ne pomicanje sata😂
2016 10 31
> IvanaHercegovac: > Je u planu ka i pomicanje/ne pomicanje sata😂 Primljeno na znanje 😄
2016 10 31
> IvanaHercegovac: > Je u planu ka i pomicanje/ne pomicanje sata😂 Ahahahahaha....dobra si x-)
2016 10 31
i ja sam razmisljala da bi to bilo odlicno medutim mislim da ova stranica treba puno više popravaka prije aplikacije :D
2016 11 02
Prva misao kad sam postala član - Aplikacija! Druga misao - koliko tehničkih poteškoća i nepreglednih elemenata.... prvo ozbiljna rekonstrukcija, a zatim aplikacija.... :)
2016 11 09
Slazem se sa svime... nemogu vjerovati da pored ovoliko reklama koje stalno ispadaju s vrha ekrana, i ovoliko korisnika, jos nemamo app! In this day and age!
2019 11 08