Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam!!!!! Policija??

Na kremi pise 30 ml.
2016 11 01
Da li su na kuverti bili vidlljivi tragovi prethodnog otvaranja i zatvranja ili što drugo neobično? Druga moguća situacija je da je u miru pošte kuverta otvorena, operacija izvršena i prazna kutija stavljena u novu kuvertu i ponovno zatvorena i adresirana, pa se ne vide tragovi ponovnog ljepljenja. Ako prodavačica ima sliku kuverte prilikom slanja u samoj pošti, a ti slikaj kuvertu koju si dobila pa se možda nešto rasčisti. Možda vam te fotografije posluže za ostvarivanje naknade od pošte. A tad od pošte tražite naknadu za duševne boli. Obadvije.
2016 11 01
Izmedu mene i prodavacice je rjeseno. Oboje smo prevarene. Ja se ispricavam sto sam ju napala. Ali opet kazem, sve je bilo u zaru ljutnje. Kada sam sve bolje proucila, kuverta je otvarana i ponovo zatvarana. kontaktirat ce se posta, pa cemo vidjeti.
2016 11 01
> Sanja8888: > Na kremi pise 30 ml. Hvala ;) Eto ga na... Postaricama se malo sopingiralo :o. Ali da nije bilo ideje o pregledu gramaze, tko zna dokad biste se vas dvije navlacile.. x-)
2016 11 01
Cini mi se da je receno 82 grama na koverti?po tome je stara koverta ,i krema je bila unutra .moja krema od 50ml recimo skoro puna bez kutije 56 g.kutija koverta trebalo bi to biti jednostavno dokazivo?!e sad nije otvoreno u posti nego doma(bez poštara kao svjedoka )nemam pojima dali ce proc ...svakako treba probati
2016 11 01
Da li vam je postar osobno urucio paket ili ga je ostavio u sanducicu? Meni se jednom desilo da sam isto tako dobila prazan i otvaran paket, ali se ispostavilo da mi je netko iz sanducica uzeo paket ,otvorio, uzeo nausnice i uredno vratio u sanducic. I ne bih to znala ,da jedna susjeda nije to vidjela. Ali ovo sa postom me nista ne iznenadjuje, da vole krasti ,bogami vole...
2016 11 01
Isprintajte ovu temu i to će vam biti dokaz ako vam ne vjeruju, pa im ga predočite ako vam ne vjeruju. A vjerovat će jer niste izolirani slučaj. Za pretpostaviti je da nitko ne bi bez da je jako pogođen otvarao ovakvu temu s uskličnicima i zazivanjem policije, pa im je to dokaz da je naša calistan u pravu jer je tu najvažnije utvrditi da kreme nije bilo. Mislim da je netko nekad napisao da prodavačica ima pravo na peterostruki iznos od napisane vrijednosti jer pošiljka nije isporučena. A i to je ništa naspram onoga što su obadvije doživjele.
2016 11 01
Ajme kakvi su to kriminalci !!!pa strasno!za otkaz ...povreda radne dužnosti !!!isprintaj pa NEK čitaju ...sramota
2016 11 01
ako je sve obostrano riješeno zašto Kristinini podaci i dalje stoje u temi pobogu?????????Mrsko mi je kad mi netko traži podatke pa se više ne javi,a tek ovo?
2016 11 01
> rrijeka9: > Da li su na kuverti bili vidlljivi tragovi prethodnog otvaranja i zatvranja ili što drugo neobično? Druga moguća situacija je da je u miru pošte kuverta otvorena, operacija izvršena i prazna kutija stavljena u novu kuvertu i ponovno zatvorena i adresirana, pa se ne vide tragovi ponovnog ljepljenja. Ako prodavačica ima sliku kuverte prilikom slanja u samoj pošti, a ti slikaj kuvertu koju si dobila pa se možda nešto rasčisti. Možda vam te fotografije posluže za ostvarivanje naknade od pošte. A tad od pošte tražite naknadu za duševne boli. Obadvije. I sve to zbog jedne kremice?
2016 11 01
Oh, da je to barem nešto novo. To s krađama u pošti :@ Nikad ne pakiram ništa pred njihovim očima, doma sve i još dobro zalijepim da ne do bog netko pokuša nešto otvarati. Lako je moguće da su vidjele što se pakira i čap čap sebi u džep :s
2016 11 01
upravo tako..ja bih kremu bubnula u neku kutijicu
2016 11 01
I da posta odobri da je ukradeno dobiti ce samo 5x uvećanu postarinu kao naknadu nazad.
2016 11 01
A svašta je moguće, ovo je već nevjerojatno da bi netko riskirao svoje radno mjesto radi kreme, ne znam šta reći
2016 11 01
> Blliss: > > rrijeka9: > > Da li su na kuverti bili vidlljivi tragovi prethodnog otvaranja i zatvranja ili što drugo neobično? Druga moguća situacija je da je u miru pošte kuverta otvorena, operacija izvršena i prazna kutija stavljena u novu kuvertu i ponovno zatvorena i adresirana, pa se ne vide tragovi ponovnog ljepljenja. Ako prodavačica ima sliku kuverte prilikom slanja u samoj pošti, a ti slikaj kuvertu koju si dobila pa se možda nešto rasčisti. Možda vam te fotografije posluže za ostvarivanje naknade od pošte. A tad od pošte tražite naknadu za duševne boli. Obadvije. > I sve to zbog jedne kremice? Tu se ne radi o "jednoj kremici" već o nećem puno dubljem, jer ta je "jedna kremica" prouzročila štošta. Mogu zamisliti kako secura osjećala kad jeotvorila kutijicu, a kako se je tek osjećala cura prodavačica, određena imenom i prezienom....Evo i ja sam naručila sjenila u sličnim kutijicama i postala sam nesigurna da li ću i ja dobiti prazne kutijice. Ako se u pošti ne reagira na ovakve situacije i zatraži spomenuta odšteta na koju se ima pravo, sutra upravo tebi ili meni može biti poslano nešto puno vrijednije od "jedne kremice" i maznuto od neke lakome službenice. Uglavno, koliko ljudi, svatko ima pravo n svoje mišljenje, pa i ti koja smatra da je to samo "slučaj jedne kremice" ne
2016 11 01