Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam!!!!! Policija??

Dakle uplatila sam 70 kn za kremu, I dobila sam samo praznu kutiju?????
2016 10 31
1. probaj to riješiti u inboxu s curom 2.ostavi negativnu povratnu informaciju uz objašnjenje situacije 3. ako to ne riješite nikako stavi na crnu listu link teme te njene podatke Ništa od policije, 2000kn mora biti iznos
2016 10 31
Jesi li ju kontaktirala? Možda je greška, možda.. Ja bi joj prvo poslala poruku i rekla da je kutija prazna. Na lijep način, ako provjeri i nađe kremicu koju je možda kod fotkanja zaboravila vratit u kutij, sve ok, poslat će ti ju, greške se događaju. A policija? Mislim da bi ti se nasmijali zbog kreme, iako ne znam kakav je zakon
2016 10 31
Vjerojatno je zaboravila vratit u kutiju
2016 10 31
A ono, moraš biti stvarno zblečen da pakuješ praznu kutiju. Krema ima 30 ml, što je doduše više nego duplo manje od prosječno velike paste za zube koja ima 75 ml. Sam čin pakovanja ima više radnji i kutijica je u ruci dovoljno dugo da osjetiš da je prazna i da se u njoj ništa ne miče, te da je prelagana... bilo bi interesantno čuti što na sve to kaže prodavateljica. Da li si je uopće kontaktirala? Mislim, čudno bi bilo da je nisi kontaktirala prije otvaranja teme i velikih uskličnika i zazivanja policije za 70 kn.
2016 10 31
upravo htjela pitati jesi ju kontaktirala? čini se da nisi jer bi pretpostavljam nakon lošeg razgovora ostavila negativnu povratnu a ne vidim ju. što god da bilo mislim da nije u redu razvlačiti podatke ovako javno ako ne provjeriš što se zbiva. možda se zabunila, možda nije.. za policiju koliko znam to nije
2016 10 31
Poslano je Tiskom ili poštom? Možda nije ni cura kriva,već je netko ukrao sadržaj te kutije. Imala sam osobno taj slučaj.
2016 10 31
Kada se ovakve stvari dese..mislim da nevrijedi vremena i raspravljanja u prazno..to ce biti vasa rijec protiv njene..gdje su dokazi? Ona moze vas optuzit da lazete kao i vi nju..tako da najbolje se oprostiti od 70kn i vjerovati da se vise nece ponoviti da covjek nasjedne!
2016 10 31
Svakako kontaktiraj prodavacicu. Iako po meni i nije bas vjerojatno da je zaboravila vratit u kutiju, jer se prazna kutija osjeti, i nemoguce da nije primjetila
2016 10 31
Kažem možda nije ni cura kriva....meni se dogodilo da sam slala parfem Tiskom,a stigla kutija prazna....kako u Tisku imaju i kamere,samo treba biti uporan,sve je rješeno na zadovoljstvo i mene i cure koja je kupila parfem. 2. slučaj -mama mi je za rođendan poslala poštom parfem,e to nikad nije riješeno ni nađeno......
2016 10 31
Calistan, bilo bi dobro da se javiš, kad si nam već postavila upit, a mi se potrudile odgovoriti, a sve u namjeri da pomognemo.
2016 10 31
Calistan, bilo bi dobro da se javiš, kad si nam već postavila upit, a mi se potrudile odgovoriti, a sve u namjeri da pomognemo.
2016 10 31
A sto kamera moze snimiti? Kutiju..pa nitko neotvara kutiju prije nego ju stavi u paket..tako da kamera snimi..konkretno u ovom slucaju da je kutija ubacena u paket..ali jeli bila prazna ili ne tko to moze otkriti..
2016 10 31
> Honeyca: > A sto kamera moze snimiti? Kutiju..pa nitko neotvara kutiju prije nego ju stavi u paket..tako da kamera snimi..konkretno u ovom slucaju da je kutija ubacena u paket..ali jeli bila prazna ili ne tko to moze otkriti.. Kako ne? Može snimiti da li je netko u međuvremenu otvarao paket i ostavio praznu kutiju...jer i u mom slučaju je ostala prazna ambalaža.....
2016 10 31
A to da slazem se..ako mislite na tete sa tiska..
2016 10 31
1 2 3 4 5