Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam!!!!! Policija??

Mislila sam kada sam rekla kako dokazati izmedu kupca i prodavaca tko je kriv..ili tko tu laze..kako kamera to moze snimiti! A ako se radi o tetama sa tiska onda je to druga stvar..
2016 10 31
> Honeyca: > A to da slazem se..ako mislite na tete sa tiska.. Da,oni su to ispitali,ne znam na kraju tko je uzeo parfem,ali su mi nadoknadili novčano štetu,a ja sam curi vratila uplaćeni novac.....
2016 10 31
Kod vas se dobro zavrsilo.
2016 10 31
Dobro je to na tisku relativno si osiguran ali sa postom ...pozdravi se
2016 10 31
> Sanja8888: > Dobro je to na tisku relativno si osiguran ali sa postom ...pozdravi se Tako je.....zato je meni Tisak puuuuno draži,poštom sam uvijek sumnjičava....
2016 10 31
Sto se tice teme..nezgodno je za rijesiti jer u ovom slucaju..ako je poslano tiskom..i kamere su zabiljezile da se kutija stavila u paket..sve po pravilima..i onda paket stigne doticnoj..koja tvrdi da je prazan!!! E kako to rijesiti..kada obadvije mogu tvrditi jedna da je poslala a druga da je dobila prazno!
2016 10 31
Mislim da pošiljatelja štiti onaj iznos koji je naznačen kao vrijednost ,na to pazim uvijek
2016 11 01
> Sanja8888: > Mislim da pošiljatelja štiti onaj iznos koji je naznačen kao vrijednost ,na to pazim uvijek To da..ali moje misljenje je da se ovdje neradi o trecoj osobi..tisku/teti sa tiska..nego izmedu njih dvije..znaci kupca i prodavaca neko od ove dvije strane ne govori istinu.
2016 11 01
E to neznamo ...čekamo da se očituje prodavač
2016 11 01
Napisala sam temu u zaru ljutne. Podatke cu izbrisati dok se situacija ne rjesi.
2016 11 01
> kkikki17: > Postovane > Nadala.sam.se.da se nikada, a relativno sam.dugo na Krpicama, necu naci u situaciji da sam prevarena i jos k tome stavljena na stup, a o objavi mojih privatnih podataka necu ni spominjati. > Inace, kupac mi se.nije obratila porukom prije nego je objavila sve na forumu..sva sreca pa me.na to upozorila korisnica s kojom.sam suradjivala i koja je imala slicna negativna iskustva i bila prevarena i ucjenjivana. > U svakom slucaju, s kremom je bilo sve u redu do slanja putem HP. Moguce su, pretpostavljam i makinacije kada je posiljka vec u sustavu slanja, ali.. > Ja imam dokaz, fotografiju stavljnja kreme u zasticenu kovertu u samoj posti. Mozda nije dokaz za policiju, ali svakako jest argument... > U svakom slucaju, nadam se da cemo problem rijesiti, a moji privatni podaci izbrisati...njihova objava je stvarno neopravdana pogotovo sto me kupac uopce prethodno nije kontaktirala... > Hvala sudionicama rasprave.na korisnim savjetima.. > Srdacan pozdrav I kako ste to vi prevareni?? Kuverta je bila zatvorena, a u njoj prazna kutijica. Jedino ako se netko dobro potrudio da uzme kremu i nazad zatvori kuvertu. Moja je jedina krivnja sto sam u zaru ljutnje i razocaranja isla pisat osobne podatke. Patim od akni i krema mi je bila potrebna. U ljekarni je skupa... Sad nemam ni novaca ni kreme. Iskreno nisam ni razmisljala da je netko ukrao u procesu slanja, jer kome treba krema za akne? Molim da se i mene shvati. Ja nikada nista nisam slala da nije preporuceno, jer kad mi netko uplati novce za nesto ppbrinem se da je to sigurno i dobro spakirano. Ali eto jos jedna lekcija naucena.
2016 11 01
Koliko je plaćena poštarina? Ako je slano preporučeno onda na papiru od pošte ima i težina. A ako je obično opet iznos po gramaži.
2016 11 01
Masa 82 grama, 4.50
2016 11 01
Krema je bila u kutiji po gramima
2016 11 01
> harpo31: > Koliko je plaćena poštarina? Ako je slano preporučeno onda na papiru od pošte ima i težina. A ako je obično opet iznos po gramaži. Ti si genije. :o :D > calistan: > Masa 82 grama, 4.50 Pa koliko konkretno su takva pakiranja te kreme inače teska, koliku si zapreminu uzela? Edit: ali to zvuči kao da je krema bila poslana, ne vjerujem da je to sve bila ambalaža samo. :/
2016 11 01