Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Neodgovaranje na poruke

Kako reagirati kada ti netko pošalje poruku da želi kupiti nešto i ti mu pošalješ odgovor a on te nakon toga ignorira? Nije problem ako ne želi kupiti,ali zašto onda jednostavno ne napiše da se predomislio? Pošalje poruke za tri artikla i onda se pravi luda?
2016 11 02
Ignorirati. Ima toga ovdje, treba čuvat živce.
2016 11 02
Ne reagirati ;)
2016 11 02
:s
2016 11 02
Nije uopće bitno hoće li ona kupiti ili ne,ali osnovno pravilo pristojnosti je da završiš započeti razgovor. U redu,predomislila si se...nema problema,lijepo to napiši i nema problema.
2016 11 02
> SkyNikki: > :s Da, baš tako :s :s ;)
2016 11 02
u zadnje vrijeme izgleda d a opet stekaju poruke, pa je mozda to razlog neodgovaranju kad poslana poruka nije ni dosla treba pokusati poslati jos koju poruku u razmaku dan,dva
2016 11 02
Da, uvijek treba uzeti u obzir i mogućnost da na stranici nešto šteka ]:)
2016 11 02
jednostavno zaboravim i tražim dalje, to je najbolje rješenje nema toga bez čega čovjek ne može, pogotovo ako se radi o krpicama koje samo stavljamo na sebe
2016 11 02
Ako se nejavi za pet dana a tu je jednostavno zaboravim i idem dalje i budem sretna sto nisam imala surdnju .. ..ono iskreno ako cemo
2016 11 02
baš sam imala jednu što se javila za zamjenu prije 7 dana, i onda se nije javila do današnjeg dana, naravno da ono što tražiš usput uspiješ nabavit i nakon 7 dana za mene to je jako neozbiljno poslovanje. Ako je takvo stanje, mani se te suradnje jer tko zna nakraju šta može ispasti, sačuvaj živce i idi dalje..
2016 11 02
Znaš kaj sam skužila? Neke nove članice misle da ako kliknu "Želim to" da to ide na neku listu želja iliti "Wish listu" ..ne znaju da ovdje postoje "Omiljeni" i da moraju kliknuti srčeko 😃..već kod par njih (novih) ista stvar.."žele to" kupiti, ali jednoga dana..trenutačno nemaju novčeke..tak da..pogrešno tumačenje?
2016 11 02
uf i ja to mrzim. nema se sta napravit tu, to je do ljudi koji nemaju kulture.
2016 11 02
> emili1: > Znaš kaj sam skužila? Neke nove članice misle da ako kliknu "Želim to" da to ide na neku listu želja iliti "Wish listu" ..ne znaju da ovdje postoje "Omiljeni" i da moraju kliknuti srčeko 😃..već kod par njih (novih) ista stvar.."žele to" kupiti, ali jednoga dana..trenutačno nemaju novčeke..tak da..pogrešno tumačenje? Znas rekla bi da si u pravu ali evo cak danas sam dobila poruku sa tim "zelim to" i od korisnice sa 40ak povratnih.. nije nova kojoj nije jasno.. i to nije prvi put, svako malo dobijem takvu poruku i to nerjetko od iskusnije korisnice
2016 11 02
ignorirati ,,ne se živcirati :)
2016 11 02
1 2