Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Gdje mogu vidjeti kolekcije koje izradim?

Bok cure, već sam 3, 4 kolekcije izradila u zadnjih par mj.i ni jednu ne mogu naći ni vidjeti. U čemu je caka? Da li nama koji ih izradimo uopće te iste kolekcije budu vidljive...boooo....može malo informacija oko toga? Hvala :")
2016 11 02
Dakle ispod svakog artikla koji si stavila imas opciju kolekcije pa u zagradi broj na to kliknes Tj na izgled pa u zagradi broj
2016 11 02
> smisnamala: > Dakle ispod svakog artikla koji si stavila imas opciju kolekcije pa u zagradi broj na to kliknes > Tj na izgled pa u zagradi broj Hmm... kad kliknem na artikle koje sam stavila, piše mi ono Napravite izgled i onda pored toga broj valjda koliko puta je stavljen u kolekciju i kliknem na taj broj i otvori mi se prazna stranica s novim izgledom...možda meni nešto ne štima na stranici, ili te nisam skužila dobro :')
2016 11 02
Ne znam evo ja isla vidit ..dakle ove neke starke su mi u kolekciji ..ispod njih mi pise napravite izgled (2) i kad kliknem na 2 bas tu kolekciju mi izbaci...ajd ti kod mene probaj.. Idem sad bas kod tebe probat isto na nekom artiklu
2016 11 02
Al evo da kod tebe nece..probala na ruksak onaj neki.. Probaj ti molim te kod mene da vidis da ne pricam buvze
2016 11 02
Mislis na ove hunter tenisice? Kliknula sam na njih i pise mi da imas 0 novih izgleda haahah. Mene su bit ce izozstavili u svijetu kolekcija na krpicama :D
2016 11 02
Bok, ja isto kolekcije koje sam napravila, nemogu pronac. Kad kliknem dodem na prazno... vec mjesecima ne stima :(
2016 11 03
cure, prijavite mi verziju sistema i browsera da opet prijavim, po ne znam koji puta!
2016 11 04
Safari Version 10.0> Admin2nd: > cure, prijavite mi verziju sistema i browsera da opet prijavim, po ne znam koji puta!
2016 11 05
Ja svoje vidim al tuđe ne ... A sto je debilno-ta necu u svoje ćirit😂
2016 11 06
ni ja ne vidim u kojim kolekcijama su moji artikli, niti kolekcije koje sam kreirala čak i kad idem na popis svih kolekcija, ni tamo ih nema.... niti kad kliknem na broj kraj artikla...
2016 11 20
Ja imam isti problem sa kolekcijama. Nigdje ih ne mogu vidjeti....
2016 11 20