Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

živa iz toplomjera

help razbio mi se toplomjer u dnevnoj sobi ,mala i ja bolesne i ja onako smotano idem stresti toplomjer da joj izmjerim temperaturu i puf na pod ,malu sam odnjela odma u drugu sobi otvorila prozore i sa toaletnim papirom skupljala kuglica sve zamotala i odnjela van iz kuče kasnije oprala,posisala bacila vrečicu iz usisivača [:place]
2013 04 08
iskustva šta da radim skoro mi srce stalo od straha
2013 04 08
dogodilo mi se vec nekoliko puta.
2013 04 08
dobro prozrači !!!!
2013 04 08
ma nista, samo usises i to je to [:zaljubljen] mislim da i ima onaj neki trik sa soli, ali ne sjecam se bas kako ide
2013 04 08
uffff nema jake opasnosti onda ili več mislila pobječ iz kuče a obje u temperaturi
2013 04 08
Nemoj slucajno sa rukom uzmi usisivac i usisaj
2013 04 08
nemoj usisavati jer onda širiš po zraku pare žive, a u tome i je njena toksičnost, pokupi i prozrači što bolje....
2013 04 08
samo pokupiti s papirom i baciti, ziva nije otrovna dok je u tekucem stanju, nego u plinovitom, tako da nema brige. I meni se jednom strgao po krevetu pokupila sam i bacila i to je to [:smijesi]
2013 04 08
hvala cure nadam se da če sve bit u redu stavila sam masku na lice od muža i pokupila nadam se sve malo mi se vrti ali nadam se da je to od temperature [:tuzan]
2013 04 08
razbili smo ih 5, 6 svi smo zdravi.
2013 04 08
ok hvala [:smijesi]
2013 04 08
Ma o cemu vi cure, živa iz toplomjera nije opasna jer to nije dovoljna kolicina da naškodi čovjeku, nebi radili takv toplomjere da je opasna, jer to nije ta živa o kojoj vi govorite da je opasna, meni je iscurila po nogama i šta mi je bilo? Ništa, vjerujte TO NIJE OPASNO! :-)
2013 04 08
a to što ti se vrti to je zato što misliš da če ti se nešto dogoditi, :-D i one bajke da ti dodje na ranu i da ti pojede tjelo :-D to nije istina jer več me nebi bilo :-)
2013 04 08
a to što ti se vrti to je zato što misliš da če ti se nešto dogoditi, :-D i one bajke da ti dodje na ranu i da ti pojede tjelo :-D to nije istina jer več me nebi bilo :-)
2013 04 08
1 2