Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Rade li uopće tagovi?

...mislim, oni ispravni. :') Ili sam samo ja nevidljiva budući da pola mojih oglasa tražilica ne prikazuje . Molim ljubaznu dušu da pokuša naći Etro okvire ili Serafini tenisice pa ako se ne prikažu moji, ne znam, da stavim zara ili mango? PS Koristim Operu i Chrom, nisam na proxy-u (ako bi se slučajno tehničar popiknuo na problem )
2016 11 05
> Magieli: > ...mislim, oni ispravni. :') > Ili sam samo ja nevidljiva budući da pola mojih oglasa tražilica ne prikazuje . > Molim ljubaznu dušu da pokuša naći Etro okvire ili Serafini tenisice pa ako se ne prikažu moji, ne znam, da stavim zara ili mango? > PS > Koristim Operu i Chrom, nisam na proxy-u (ako bi se slučajno tehničar popiknuo na problem ) Ako ste pod tag stavili serafini trebalo bi naći, ako stavite mango,zara admin blokira
2016 11 05
Probala, zaista ne rade, moji, koliko sam provjerila na brzinu rade ali ću provjeriti još jednom. Blažene naše krpice 8-)
2016 11 05
Pod searfini tenisice mi ne izbacuje vaše,cak sam otisla na vas profil i upisala puni naziv i nema,ne nudi ih..a npr vas kardigan ili ogrlicu mi izbaci.. promijenite tagove. Probajte u tag staviti serafini,ali nikako mango,zara bla bla
2016 11 05
Ni meni ne rade tagovi, recimo za već prodane ali još ne preuzete Timberland čizme. Nikad ne stavljam lažne tagove tako da u tome nije stvar. Očito opet imamo bug :(
2016 11 05
Magieli ja ne vidim te oglase na tvom profilu. Inače tagovi nisu toliko presudni, pretražuje se po cijelom oglasu (i brendu i opisu oglasa i veličini itd.).
2016 11 05
hanami ti ih uopće ne vidiš? Niti kad uđeš u profil?
2016 11 05
Bože, gledala krivi profil haha. Sori! Tražilica ti radi za okvire, samo malo lagira kad staviš nove artikle. Nekad odmah stavi, nekad kroz 10ak minuta.
2016 11 05
hanami, to su ovi zara-etro, njih prikazuje, ove ispravne ne.
2016 11 05
Poslat ću link na temu pa neka admin provjeri cijeli profil jer radi se o više od pola oglasa, što starih, što jučerašnjih. Hvala za link!
2016 11 05
Ove krpe egzotika teža. Ako imaš volje igraj se s nekim oglasom koji se ne vidi u tražilici. Npr. izmijeni mu opis pa vidi da li će proraditi. Sreća da si primijetila, meni nije ni palo na pamet provjeravati.
2016 11 05
Nisam primijetila nego mi korisnica kaže "slučajno sam vas našla " a ja blijedo gledam, sva tužna što imam ružne stvari pa mi nitko ne šalje upite :'(
2016 11 05
a neeeee, there there :* Ja sam zadnjih dana malo intenzivnije pretraživala i učinilo mi se da prikazuje manje artikala od očekivanog. Ja bi kupila, a ono mi neda. :,'(
2016 11 05
Hej imas pravo probala sam naci tvoje tene ali nema :/ prije kad sam bila nova sam znala pretrazivati svoje oglase cisto tako ali sad nisam dugo. Takodjer bi se slozila sa hanami da mi ne nalazi puno kao i prije..
2016 11 05
radi i bez sluzbenih tagova na svaku rijec koju si napisala u opisu oglasa, svaka rijec je tag od naslova do opisa
2016 11 05
1 2