Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoc oko prodaje :)

Znaci ovako, nova sam ovdje i polako se "ufuravam", ali nesto mi nije jasno. Kako slati odjeću/obuću/krpice...? Tj. u čemu i kako? Da li bih trebala ići na poštu pa tamo tražiti neku kutiju ili? Stavila bih par stvari za prodaju no ako mi se netko javi ne znam kako poslati :/
2016 11 06
Ja npr. sve sto šaljem poštom umotam u crnu vreću za i stavim vreću u one vrećice za zamrzivac da izgleda ljepše i ispišem na papiriće tko šalje/tko prima i zalijepim na tu vrećicu. Ako šaljem nešto veliko poštom npr jaknu, isto stavim u crnu vreću i oblijepim je selotejpom, također zbog ljepšeg izgleda i na taj način ne plaćaš kuverte, a imaš ih i za kupiti npr u offertisimi i sl. Kada šalješ tiskom imaš kutije S(15kn), M(20kn) i L(25KN). Uvijek naznači jesu li ti cijene bez ili sa uključenom postarinom.
2016 11 06
Ja stavim u kutiju od cipela ili bilo koju drugu u koju stane roba, omotam bijelim papirom i na to ispisem podatke i to je to :)
2016 11 06
ja dajem kupcu da odabere način slanja, najlakše i naj češće tiskom. nije komplicirano ni jedno, u tisku dobiješ kutiju kod slanja a za poštu doma spakiraš sama. tisak ima i ograničenje od 500 kn, paket koji je vrjedniji od 500 moraš drugačije slat. neki se dogovaraju i za primopredaju, ja sam to jednom tako riješila, nije bilo loše iskustvo al obično mi je to neisplativo. uglavnom, vrlo jednostavno. sretno s prodajom!
2016 11 06
Hvala puno curke :*
2016 11 07
Dobro nam došla :)
2016 11 07
Dobro došla :)
2016 11 07
> TanjaJurcevic: > Dobro nam došla :) Hvalaa :D zasad imam jedno lijepo iskustvo sa kupnjom i nadam se da ce ih biti jos 😊😊😊
2016 11 11
> ProdajaEmily: > Dobro došla :) Hvala tii :D nadam se ugodnim druzenjima, kupovinama i prodajama😍😍
2016 11 11