Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najluđe mi je...

> cipelitza: > men nema bitnije info od one dae artikl pazaren f londonu. ja po tome filtriram sve. samo da znate. Hahaha! Good to know. 😉 Sad mi je tocno doslo neugodno di ja to zivim, radim i shopping-iram. 😱
2016 11 08
Nema razloga... podatak o mjestu šopingiranja dođe ko začin na kraju (ko kopar u rizibizi), ali iritira ako je jedini relevantni podatak.
2016 11 08
> NadaMihaljevic: > Hehe! I varivo od mahuna oke, sad vec razgovor baca na hotlajn :')
2016 11 08
> NadaMihaljevic: > Nema razloga... podatak o mjestu šopingiranja dođe ko začin na kraju (ko kopar u rizibizi), ali iritira ako je jedini relevantni podatak. 💗
2016 11 08
Najvise volim univerzalnu velicinu, znaci da cijela obitelj moze malo furati ;) 8-)
2016 11 08
> sonja90: > Najvise volim univerzalnu velicinu, znaci da cijela obitelj moze malo furati ;) 8-) Pogotovo ako se radi o gacama, grudnjacima i cipelama! 😂😂😂
2016 11 08
Meni pak sve bude veliko. :( "Nazalost, nisam pronasla nista dovoljno malo" je manje-vise moj najcesci odgovor na upite o zamjenama. Da imam nekih 15cm i 10kg vise, vec bi bilo lakse. Jos su mi najgore univerzalne velicine jer u tome izgledam kao da je netko stavio vrecu za krumpire na mene.
2016 11 08
Imam sličan odgovor i problem :') nažalost sve mi je malo u vašem dućanu ...jer imam 10 kg vise sad :,'(
2016 11 08
Ta univerzalna veličina je meni misterij podjednako velik kao i pitanje "jesmo li sami u svemiru?" Da mi je samo znati kom je prvom palo na pamet da nešto može biti univerzalna veličina?! To prolazi samo kod ekstremnih mršavica, pa im onda ostaje izbor hoće li nositi nešto lepršavo, ili će se utegnuti ko safalada x-)
2016 11 08
> sonja90: > Najvise volim univerzalnu velicinu, znaci da cijela obitelj moze malo furati ;) 8-) Eto Sonja, mi dvi ubuduce nosimo univerzalno iste velicine ,od glave do pete :') :') :')
2016 11 08
Ma,curke,ja te informacije gdje je nešto kupljeno ne doživljavam kao preseravanje nego kao podatak (ako je kome bitno) da nećete na to naići na svakom ćošku na nekome.A i ,priča se,da roba koja ide na naše tržište nije iste kvalitete ko za Njemačku,Englesku i sl.Za deterđente to već znamo.
2016 11 09
ma to naglašavamo samo zato jer uvjek mislimo da je tuđe bolje :o
2016 11 09
Procitam ja ovu vašu temu, krenem nešto tražit i kaboooom nađem: "br 36 orginal kupljena u njemackoj (bila sam na putu ocigledno)" ne znam jeli ovo šprd? ili što ?
2016 11 09
> mara0304: > Procitam ja ovu vašu temu, krenem nešto tražit i kaboooom nađem: > "br 36 orginal kupljena u njemackoj (bila sam na putu ocigledno)" > ne znam jeli ovo šprd? ili što ? Ma, to mi je još i O.K. Nekom je možda bitna informacija gdje je kupljeno, pa zašto ne i taj podatak? Ali kad piše gdje je kupljeno, a nema oznake veličine, eeee... to me malo žešće lobotomizira!
2016 11 09
Meni ne smeta kada piše gdje je šta kupljeno..dapače, ako je iz china sve po osam volim znati..al eto.. Isto tako univerzalna vel je nešto što me ne smeta ovdje jer ću pitat mjere, to me po dućanu smeta a stalno...imate li xl?? To vam je univerzalno??? OMG!!!
2016 11 09