Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najluđe mi je...

Veći mi je hit kad ne piše broj cipela
2016 11 09
Ja ne vidim zasto bi nekome bio problem ako pise di je kupljeno!? Ja osobno volim napisat di sam nesto kupila,jer volim i ja znati di je kupljen predmet koji ja hocu. Ne volim nesto kupiti pa sresti 5 cura u istoj majici i sl. Nedavno sam uzela cizme ovdje i zaboravila pitat 'di su kupljene',one stigle,kad ono iz fcking 'roberta'. Nemojte me krivo shvatit,nemam ja nista protiv roberta,ali mi ne pašu njihovi džonovi/pete (na slici nisu izgledali toliki). Tkd eto,iznenadan trošak zbog mijenjanja pete :/
2016 11 09
Evo i mene..da se prijavim u temu...ali zbog druge stvari... Gledam hoodicu..nova..47 kn..stoji rezz.. Nestade rezervacije...a ona 90 kn!!!! Ili fakin navlakušu..ili fakin bezobrazno do bola...nazovikakohoćeš! :@
2016 11 09
> Brdosuza: > Evo i mene..da se prijavim u temu...ali zbog druge stvari... > Gledam hoodicu..nova..47 kn..stoji rezz.. > Nestade rezervacije...a ona 90 kn!!!! > Ili fakin navlakušu..ili fakin bezobrazno do bola...nazovikakohoćeš! :@ To valjda nakon svake rezervacije skače cijena :o
2016 11 10
> Brdosuza: > Evo i mene..da se prijavim u temu...ali zbog druge stvari... > Gledam hoodicu..nova..47 kn..stoji rezz.. > Nestade rezervacije...a ona 90 kn!!!! > Ili fakin navlakušu..ili fakin bezobrazno do bola...nazovikakohoćeš! :@ Previše si je gledala :D
2016 11 10
Hahahaha sonja :') Moze biti :') Ali cemu to...pa sada je ne bi ni besplatno.
2016 11 10
Toga ko digne cijenu artikla,nakon pogleda i stavljanja u omiljene,odmah brišem.
2016 11 11
1 2 3