Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOC Ostaviti neutralnu ili negativnu?

Gito moja, ja mislim da su obje bile brzoplete i neozbiljne podjednako. Jedna vice uzimam druga odma podatke uz napomenu da postarina nije u cijeni. Carice, prvo ponudis svoje opcije kupcu oko slanja, pa dogovorite jednu od njih, pa kad imate iznos za uplatu usput i rokove dogovorite, tek onda razmjena, podaci i pare, kad svi uvjeti odgovaraju. I da. Ne radis drugima sto ne zelis da se radi tebi. Sto te toliko nervira da bi mahala povratnima cak. Gdje mos ocekivat i odgovor na istu i uzvracenu povratnu di te kupac optuzuje da mu naskakujes inboks ko manita. Uz onu neutralnu koju vec imas... Nece nitko odustat od kupovine ak se pokazes zreo prodavac. Niti ce te zdrav normalan prodavac otjerat ako kao kupac krenes redom. Sve ostalo je kokosarenje na like n-tu potenciju. A ovo za vredjanje gito, pojma neam. Znam samo da mi zeko isto ne ide uz peku. Mislim na mog profilnog :')
2016 11 08
> cipelitza: > Curke. Ne znam jeste li primijetile detalj. Uvodnicarka od tri povratne ima jednu za zavlacenje, nejavljanje u zamjeni. > I da, uz podatke za uplatu je u istoj poruci dodala da postarina nije u cijeni. Dakle djaba podaci kad ni vrstu slanja, detalj koji uvjetuje iznos za uplatu, nije dogovorila. Kamoli Aleluja!
2016 11 08
> gitadevi: > Ajde cipe, ti si britkog uma, prosvijetli me i reci što je uvredljivo u tome da ti netko kaže kako to što ti nešto misliš znači da ti to misliš :s ? > Naravno da sam pri tom mislila i to da to što netko nešto misli ne znači da to automatski postaje univerzalni zakon. > Kako god. Ionako sam već rekla da mi je žao. A zeku i peku ne volim u istoj rečenici. jer sam vegetarijanka. > Nisam primijetila taj detalj o uvodničarki, nisam bacila oko na profil. Zanimljivo , narafffski :D . Karma itd. > Svejedno, s karmom ili bez nje, mislim da je ponašanje odbjegle kupilice bezobrazno i radosno bih je sankcionirala. Što ću, ne podnosim bahatost i aroganciju i gotovo Zeka - peka, u "prijevodu" zezancija, zafrkancija.
2016 11 09
Katarinamartina žao mi je što ste bila uvrijeđena, ali Ti ste krivo shvatila Gitadevi. Jesam li se dobro izrazila?
2016 11 09
hihi
2016 11 09
> hanami: > hihi :*
2016 11 09
> cipelitza: > Curke. Ne znam jeste li primijetile detalj. Uvodnicarka od tri povratne ima jednu za zavlacenje, nejavljanje u zamjeni. Bitno da je nju to isto nejavljanje i ignoriranje toliko pogodilo da je jadna od frustracije morala otvoriti temu. To sve je ona sama, doslovno od a do ž, odradila drugoj korisnici. Ja stvarno ne kužim više kako ljudski mozak funkcionira. Baš nas ima svakakvih, sto ljudi, sto ćudi.
2016 11 09
Drugi put samo ne troši svoje zivceke i dobru volju na nekoga toliko nepouzdanoga. Ja ne preferiram stavljati neutralne niti negativne... ali to je očito jako čest slučaj (i ja sam nova pa se tek ufuravam) koliko sam Imala prilike vidjeti i doživjeti.... zato drugi put nakon drugog odgovora, ignoriraj, piši propalo, a s drugom curkom se probaj dogovoriti koliko čekati "privremenu rezervaciju".... ☺️
2016 11 09
imala na desetine takvih potencijalnih kupaca, 90 posto njih nije imalo niti jednu povratnu informaciju, pa sam već navikla da takve u principu ništa ni ne kupe, čast izuzezima :)
2016 11 10
Neutralna! Za neodgovaranje na poruke bi trebalo davati neutralnu! Iritantno je!!!
2016 11 10
Da ja ko luda cekala 22 dana..ccc
2016 11 10
Ona si je rezervirala i baš ju briga ;) a svašta! Nažalost za negativnu nije..
2016 11 10
Karma na djelu :') :') imaš i ti jednu neutralnu za takvu stvar
2016 11 11
1 2 3