Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najpopularniji artikli i muljanja !!!

Evo pošto sam novija ovdje ne znam ni da li sam stavila temu na dobro mjesto, ali nadam se da neće biti obrisano. Zanima me kako je moguće da u najpopularnijim artiklima stoje već danima,tjednima,mjesecima neki artikli koji su kao 'rezervirani', ali su i dalje tamo i to masu vremena. Ne razumijem da li je to neki trend doć do najpopularnijih s nekom stvarčicom i onda privuć pažnju jer to bi se trebalo kako tako micati. Svaka čast fer curama, ali ne vjerujem da nitko nije zainteresiran za neke stvari koje se vrte već otkad sam se ja učlanila (mjesec i pol otprilike). A da ne govorim kad se javim za tako neke artikle, pa počnu očita muljana. Možda griješim, pa nek mi netko objasni kako to funkcionira. Pozdrav svim fer prodavačicama ovdje [:poljubac]
2013 04 08
+ za temu!
2013 04 08
još jedan + za temu [:poljubac]
2013 04 08
i još jedan + za temu....i ja sam to primijetila....a valjda se cure hoće samo izreklamirati...a ne prodavati...
2013 04 08
moja haljinica koja je medju najpopularnijima je jucer rezervirana, ko sto se vidi dodana je prije 3-4 dana, na naslovnoj je mozda 1, cim sretno dodje u ruke vlasnici, ja je brisem [:zaljubljen] ali i sama sam primjetila da ovdje ima jaaaako puno nekorektnih cura, izdvojit cu doticnu koja drzi korzet, znam da ju je nekoliko cura jos prije 2 tjedna pitalo za kupnju(dakle, sigurnu kupnju), a ona ih je odj... mozda ni ne prodaje nego je stavila fotku stvari iz ormara cisto da bude oglas mamac...
2013 04 08
Je li to možda h&m korzet šareni?
2013 04 08
Hmm da, vjerojatno hoce ostati sto duze na listi da ih se ' vidi ' tako da sto vise korisnica obrate pozornost i na ostalu robu koja im je u ponudi.. to mi jedino pada na pamet.. [:smijesi]
2013 04 08
da, vidim da nisam jedina koja ga je snimila [:jezik] isto ko i masu oglasa kojima je u naslovu "PRODANO", a nisu oznaceni ko prodani. ja svaki prijavim pa nikom nis [:znoji] jer je po meni to stvarno svinjski, prodati, a i dalje drzati u ormaru samo zato sto je na naslovnoj
2013 04 08
plus i od mene ja stalno odkako sam na kepicama na naslovnoj stranici vidim iste stvari i jos kad vidim onu sa cicama lose mi je [:smije] [:smije] [:jezik]
2013 04 08
Reklamira suknju a slika cice [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 08
MValentina [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] valjda joj je bitna reklama ahhahaha
2013 04 08
Tvome oku nista ne moze promaknuti [:smije] [:smije] [:smije]
2013 04 08
Mislim da je više manje svima jasno što se tu radi. Da ja sam također pitala gospođicu lolypop za korzet, ali je valjda rezerviran, naravno iako ne piše,tako da ništa od toga. Vidim da su i druge cure to primjetile, koje su vjerojatno došle ovdje da prodaju višak robe iz ormara ili da pronađu nešto za sebe na korektan način. Šteta samo da se to ne može prijavit s nekim obrazloženjem ili slično:)
2013 04 08
Uh što je ovdje sve moguće. Ovdje je moguće čak i da ti izleti neka kosooka ninđa i oplete te po glavi imaginarnim mačem dok uživljeno prebireš po krpicama. [:smije]
2013 04 08
sunny moja kako da mi to promakne to ti je ono na izvolite samo sto je zaboravila da su ovdje sve zene [:smije] [:smije] [:smije] Suzana morat cemo i mi poceti reklamirati mozda budemo na naslovnoj [:smije] [:smije]
2013 04 08
1 2 3 4 5