Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Neplodnost

Da li zna netko koje pretrage žena treba sve napraviti da bi se utvrdila svoju plodnost/neplodnost (radi eventualne daljnje potpomognute oplodnje)? hvala
2016 11 10
sve od reda znam, već smo 3 puta bili na IVFu. hoćeš d ti tu napišem, ili u inbox?
2016 11 10
moze inbox
2016 11 10
u svakom slučaju sretno,mene su otpisali odavno,rekli mi da nikad neću moći zatrudniti,na kraju spontno zatrudnila dva puta,prvi put su mi rekli da je to čudo,da nije moguće bla bla,drugi put su začepili gubice :') samo hrabro,moja preporuka vam je Vrčić u Petrovoj Zagreb,radi i privatno
2016 11 10
Bas mi je drago :) hvala na preporuci
2016 11 10
ako tko ima iskustva s IVFom u Petrovoj neka mi s epliz javi, ovdje ili u inbox. hvala <3
2016 11 10
> anamajic14: > u svakom slučaju sretno,mene su otpisali odavno,rekli mi da nikad neću moći zatrudniti,na kraju spontno zatrudnila dva puta,prvi put su mi rekli da je to čudo,da nije moguće bla bla,drugi put su začepili gubice :') samo hrabro,moja preporuka vam je Vrčić u Petrovoj Zagreb,radi i privatno blago vama <3 sretno i hvala na preporuci!
2016 11 10
ja znam sve one floskule bit će sve ok...bla bla bla...i one opustite se...sve u svoje vrijeme...strpljen spašen...bla bla bla... >:( to vam neću govoriti...jer su to i meni govorili i već su mi išli svi na jetru da nebudem prosta :') :') :') onda oni sažaljivi pogledi kao vidiii jadna,i od tog mi se povraćalo... uglavnom glava gore,samo hrabro,Vrčić je super,poliklinika Hilarus,Vatroslava Lisinskog ,Zagreb,radi u Petrovoj... ja sam tome svemu pristupila kao projektu neznam kako bi vam to objasnila a da ne zvuči smješno :') :') mi smo doslovno pravili djecu :') :') :') bože dragi zvuči bolesno :') :') <3
2016 11 10
Od pretraga za početak izvaditi hormone, Hsg (provjera progodnosti jajovoda), muž obavezno spermiogram... pa onda eventualno prije IVF-a pokušati sa inseminacijom...
2016 11 10
Mislim da ste vec sve upute dobili pa ih necu ja ponovno pisati, ali puno strpljenja i sretno.. To je stvarno veliki put,mi smo sve pretrage obavili, i nemamo nikakvu dijagnozu osim malo smanjena plodnost kod supruga ali navodno medicinski nista strasno (vec 4godine pokusavamo) i anamajic14 naslusala sam svih tih prica :')
2016 11 10
Moj savjet...prvo spermiogram onda dalje.sretno
2016 11 10
> evella: > Mislim da ste vec sve upute dobili pa ih necu ja ponovno pisati, ali puno strpljenja i sretno.. To je stvarno veliki put,mi smo sve pretrage obavili, i nemamo nikakvu dijagnozu osim malo smanjena plodnost kod supruga ali navodno medicinski nista strano (vec 4godine pokusavamo) i anamajic14 naslusala sam svih tih prica :') " Mlada si,kud se zuris, sve je to u tvojoj glavi.." i ostale "gluposti" , a 3 IVF-a nisu uspijela, naravno glavna dijagnoza je da je sve to u mojoj glavi :s sve znam mila,sve će to na kraju biti dobro,u pravu si put jer dug ali ja nikad nisam odustala bez obzira što su mi svi koji su mogli podmetali noge,samo hrabro naprijed,moja prijateljica išla 21 put i 22 dobila dvije prekrasne curice <3 <3
2016 11 10
> evella: > Mislim da ste vec sve upute dobili pa ih necu ja ponovno pisati, ali puno strpljenja i sretno.. To je stvarno veliki put,mi smo sve pretrage obavili, i nemamo nikakvu dijagnozu osim malo smanjena plodnost kod supruga ali navodno medicinski nista strano (vec 4godine pokusavamo) i anamajic14 naslusala sam svih tih prica :') " Mlada si,kud se zuris, sve je to u tvojoj glavi.." i ostale "gluposti" , a 3 IVF-a nisu uspijela, naravno glavna dijagnoza je da je sve to u mojoj glavi :s joooooj, alergična sam na te gluposti, da ne pričam sažalne poglede. kad mi je kolegica na poslu krenula tako kakiti (i to nakon trećeg neuspješnog IVFa), onako, pa samo se moraš opustiti, nemoj biti sva u grču, sve će to doći kad ti se nešto promijeni u glavi... samo sam viknula "drugim riječima, ja sam kriva????", i tu je začepila vše. sretno cure! pokušajte sve i ne odustajte! držim nam fige svima! <3
2016 11 10
Nemam iskustva u liječenju neplodnosti, makar bi trebala imati, ali eto, bila sam lijena sama za sebe :s ...ali, bila sam nedavno na ležanju na sv. duhu na patologiji trudnoće i naslušala se raznoraznih priča po tom pitanju. Žene su uglavnom zadovoljne sa sv duhom i sve uglavnom od tamo izlaze sa bebicama u rukama. U Petrovu sam imala svo pouzdanje svijeta, ali doživjeh razočarenje na više razina. Jedino je jedna mlada dok. rekla "idite na sv. Duh" i sredila sve da se tamo presaltam. Jednoj mladoj ženi, (koju upoznah tamo) su isto u Petrovoj govorili "mladi ste, čemu žurba" da bi se na sv duhu ispostavilo da ima drastično smanjenu plodnost i da je lako moguće da uđe u menopauzu za koju godinu. Sad joj je tek 24g. Par mj duha i uskoro je pred porodom sa blizancima, a petrova za njen slučaj nije napravila je ništa u godinu dana... Ona je samo jedan primjer.
2016 11 10
Ja sam isto svoj problem nemogućnosti začeća riješila kod Dr baumana na sv.duhu.stvarno jedan tim za pohvalu .za mene puno prisniji nego u velikim bolnicama
2016 11 10
1 2