Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mjere unutarnjeg gazišta

Poštovane/i,neznam da li je već netko stavljao ovu temu,ali mene zanima da li se može uvesti pravilo da osoba koja stavi pr.obuću ,u opis stave automatski mjeru unutarnjeg gazišta,jer 90%stave broj,i onda moramo pisat poruke da izmjere unutarnje gazište,jer današnji brojevi cipela se razlikuju.Osobno znam kad upišem u tražilicu pr .balerinke 30br.,izbaci mi sve oglase s tim brojem,ali od 15 sviđaju mi se 2.a onda moram maltretirati prodavačice sa upitom mjere u.g.i onda nam balerinke ne odgovaraju:-( jer broj je ok a mjere manje . Zato mislim da bi bilo brže,efikasnije kad bi u opis artikla stavile mjeru u.g.i ako mi odgovara automatski dogovaram i kupujem jer znam da će mi odgovarat.
2016 11 14
lako izmjeriti ko ima metar, ja sam naišla na tri prodavačice koje nemaju i ravnalo ni metar u kući, :D
2016 11 14
Ja vecinom kad stavljam odmah i izmjerim un gaziste, tako mi je lakse sto se tice odjece isto stavim mjere
2016 11 14
> SonjaSpoljaric: > lako izmjeriti ko ima metar, ja sam naišla na tri prodavačice koje > nemaju i ravnalo ni metar u kući, :D ajojjjj sad sam se slatko nasmijala
2016 11 14
maa meni osobno bed cimat ženskice ,bude mi žao kad izmjere a nama ne odgovaraju :-(
2016 11 14
ozbiljno, jedna nije imala kad sam očale kupovala, jedna kad sam vestu, treća zadnja kapu, pa zar nije normalno da kuća ima metar i neko ravnalo ?
2016 11 14
bar krojacki metar nije skup.. al da nemas doma ni ravnalo ni metar ikakav? .. meni je to fascinantno.. ili zive same ili su lijene za mjerit xD
2016 11 14
Općenito metar dobro dođe za štošta...uvijek nešto treba premjerit,pa makar i onim običnim bauštelskim,ili malim školskim... tako da,stvarno ne razumijem kako žive oni bez metra,vage,odvijača,čekića...da ne zaboravimo,probirštift :') ;) Ti ljudi valjda zovu elektru i da im žarulju zamijene.
2016 11 14
Bilo bi dobro.. ali opet nekad se stvarno ne može izmjerit ili je jako nezgodno zbog dubine. Tada naznačim kolika mi je futka i jel mi taman /na knap/veliko... ,:) snađi se druže ;)
2016 11 14
> pilemalo: > maa meni osobno bed cimat ženskice ,bude mi žao kad izmjere a nama ne odgovaraju :-( Ne treba ti uopće biti žao :') . Tko želi može u opis odmah upisati sve dimenzije koje želi, a ako ne stavi, sam sebi otežava. Mislim da bi kao prodavaču trebalo biti drago da mu se netko javi i napraviti sve što može da udovolji kupcu. Te fore izmjerila sam i osooba mi nije ni odgovorila a ja se jadna napatila su totalne glupossti
2016 11 14
Pa draga marija 9225, moram priznati da sam malo zbunjena Vasim komentarom... Ne zelim sad zlonamjerno zvucat... Vas profil sam vise puta gledala, em zbog robice, em zbog super pozadine.. ali evo, recimo, Vasa haljina koja mi se svidja... navedena je samo duzina haljine, sto mi i nije bitno u cm bas.. ali da Vam se javim za nju, obavezno bih Vas zamolila jos neke dodatne mjere.. npr. Sirinu u pazuhu, sto mi je puno bitnije od duzine... bez zamjerki.. 😉
2016 11 15
I ja bih vam ih bez problema napisala i ne žalila se ako odustanete i pravila problem oko toga kao da sam ne znam kakav posao napravila. Ne želim zvučati bezobrazno samo sam pokušala objasniti da nikome ne treba biti neugodno pitati za mjere ako one ne pišu, to je do prodavaća da si napravi više posla, zar ne?
2016 11 15
Ma ne sve pet.. ali rekli ste: tko zeli moze u oglas napisati sve mjere, a tko ne zeli , sam sebi otezava.. to je zvucalo kad da bih npr. ja Vama otezavala da Vas trazim dodatne mjere. A po meni , u oglasu nemate meni one bitne. 😉 Ali u redu, ako Vam se nekad javim za artikal, ne djelujete mi kao netko tko mi nece odgovoriti na dodatna pitanja. Tako da Vas lijepo pozdravljam, a tko zna,mozda se i kakva suradnja dogodi. 😉
2016 11 15
To sam više mislila u smislu zato što se neki žale kako im se ljudi jave za mjere, oni sve izmjere i kupac ipak neće, što ja smatram da je sasvim normalno :D. Ja napravim neke propuste u oglasu, ali zato i stavim da ako nekoga zanima, da se slobodno javi sa pitanjima jer je meni osobno najbanji problem potrošiti 5 min za mjerenje nekog artikla. Zato smatram da nikome ne treba biti neugodno pitati za mjere ako ne pišu. Nema nikakvih problema i lijep pozdrav :")
2016 11 15
> marija9225: > > pilemalo: > > maa meni osobno bed cimat ženskice ,bude mi žao kad izmjere a nama ne odgovaraju :-( > Ne treba ti uopće biti žao :') . Tko želi može u opis odmah upisati sve dimenzije koje želi, a ako ne stavi, sam sebi otežava. Mislim da bi kao prodavaču trebalo biti drago da mu se netko javi i napraviti sve što može da udovolji kupcu. Te fore izmjerila sam i osooba mi nije ni odgovorila a ja se jadna napatila su totalne glupossti Sad mi je jasno zbog cega nemam puno upita za artikle ,:) meni osobno je muka kad moram nekoga "vijati" da mi mjeri i jos ako mi nepasu mjere onda se mislim sto misli druga osoba dali ju zezam samo.. ( ma u svakom slucaju najbolje je staviti detaljni opis kad stavljamo artikl)
2016 11 15