Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko plaćanja

a nemas kaj izgubit prek paypala osim junk mailove
2016 11 16
Odustani. Ili ih malo trolaj ako ti je dosadno ali cipelice ili štoveć, ne šalji ni slučajno.
2016 11 16
Koliko je riskantno dati broj svog tekućeg računa? Mene i toga strah,ali ne znam da li opravdano.....
2016 11 16
Ne znam kakav je englez,al ja sam surađivala sa strancima,uplatom na svoj kunski tekući bez ikakvih problema.Dakle,uz IBAN potrebno je dati i BIC broj za uplatu.Uplatili mi euro više ,jer od prilike je toliko iznosila razlika u kupovno-prodajnom tečaju za eure u kune.Suradnje su prošle bez ikakvih problema,da li sam imala sreće ne znam,do sad mi nije palo napamet da bih mogla zbog tog postati žrtva prevare.
2016 11 17
> 2nducan: > Ne znam kakav je englez,al ja sam surađivala sa strancima,uplatom na svoj kunski tekući bez ikakvih problema.Dakle,uz IBAN potrebno je dati i BIC broj za uplatu.Uplatili mi euro više ,jer od prilike je toliko iznosila razlika u kupovno-prodajnom tečaju za eure u kune.Suradnje su prošle bez ikakvih problema,da li sam imala sreće ne znam,do sad mi nije palo napamet da bih mogla zbog tog postati žrtva prevare. Hvala! MOžeš li mi samo pojasniti što je to BIC broj i kako se dolazi do njega?
2016 11 17
BIC broj meni izbaci kad uđem tokenom na stranicu banke.Ako ga nemate ,recimo na izvodu napisan ,ne znam koja ste banka,ja sam zagrebačka,morati ćete ,vjerovatno,otići u svoju banku otići pitati.Taj broj smo dobili kad i IBAN,samo nismo znali čemu to :)
2016 11 17
Super,hvala...isto sam Zagrebačka banka.....:)
2016 11 17
Onda Vam na izvodu,u lijevom kutu,piše SWIFT/BIC broj.
2016 11 17
Cijena cipela + troškovi slanja koji nisu mali + provizija banci koju plaća on i onaj dio koji naplaćuju TEBI = NE ISPLATI MU SE! Zašto bi onda on tražio cipele u Hrvatskoj?!? Ne podcjenjujem tvoju robu, već gledam realno, jer sam i sama imala upit iz Engleske za robu (ne sjećam se više što), na lošem engleskom i procijenila sam da mi se rizik ne isplati jer ne znam u što se upuštam i upit mi je NELOGIČAN. Istovremeno, imala sam upite iz Švedske, Njemačke, NAŠIH ljudi koji tamo žive i nakon dogovora s obje strane, zaključili smo da se preko banke ne isplati i na kućnu adresu su mi poslali novce, u koverti.. Tako smo izbjegli bankarske provizije. Napominjem da sam tada prodala zastavu, ploče, znači nešto specifično za što znam da nisu mogli nabaviti niti u Švedskoj niti u Njemačkoj. Cipele?!? Sorry, ima ih na svakom koraku u Engleskoj.... Ovo je samo dobronamjeran savjet.... ;)
2016 11 17
Ignoriraj, i sama sam imala par takvih uleta. Bas ce se njemu na jednom hrvatskom oglasniku isplatiti uzimati cipele koje ce ga na kraju ionako kostati trostruko vise (zbog postarine), dok je istovremeno Ebay krcat super stvarima gdje ga dostava prakticki nista ne kosta ako je iz iste zemlje.... Zaboravi
2016 11 22
1 2