Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

ebay.uk pomoc

Pozdrav cure, inace narucujem preko ebaya kineskog i aliexpresa i cekam preko mjesec dana na dostavu, no sada bi mi trebalo nesto stici do nove godine, dakle nema smisla da narucujem s tih stranica. Zanima me kakva su iskustva s britanskim ili njemackim ebayom i koliko dugo treba da stigne ako se salje iz tih zemalja? jel bi mi stiglo do nove? Unaprijed se zahvaljujem!
2016 11 21
Ja sam naručivala sam eBay.uk-a i stiglo mi je kroz 8 dana. Inače naručeno stiže između 7 i 15 (radnih) dana, koliko se sjećam.
2016 11 21
7_15
2016 11 21
ja i nemam baš pozitivna iskustav sa ebay.uk, pola stvari mi nikad nije stiglo, tako da ću rađe pričakt i do mjesec dana a znam da će stići..
2016 11 21
Puno puta sam sa uk stranice naručivala i došlo bi u roku 5-15 dana. Tako da bez brige.
2016 11 21
Kupujem jako dugo s ebay.uk i imam jako dobra iskustva. Stigne kroz tjedan dana. Važno je da seller ne odabere economy opciju slanja jer to jako dugo traje. Standard international je po meni najbolja, najbrža i najjeftinija opcija. Nema trackinga ali to je ionako precijenjeno.
2016 11 21
Samo pazi od kuda salju. Jer imas i sa ebay.co.uk da salju iz kine a to isto treba pun vrag da stigne.
2016 11 21
Za to postoji filter koji Kinu eliminira.
2016 11 21
> laangelina: > Za to postoji filter koji Kinu eliminira. e da tako ja radim.podesim u filterima eu i buy nov
2016 11 21
> Blliss: > > laangelina: > > Za to postoji filter koji Kinu eliminira. > e da tako ja radim.podesim u filterima eu i buy nov Zašto "buy it now"? Ja baš volim aukcije i bidanje....kad u zadnji sekund osvojiš item...Neprocjenjivo :) :")
2016 11 21
> laangelina: > > Blliss: > > > laangelina: > > > Za to postoji filter koji Kinu eliminira. > > e da tako ja radim.podesim u filterima eu i buy nov > Zašto "buy it now"? Ja baš volim aukcije i bidanje....kad u zadnji sekund osvojiš item...Neprocjenjivo :) :") A nisam nikad još sudjelovala u bidanju pa zato, a istina je da većina stvari šta mi se svđa i je na aukciji
2016 11 21