Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Mašinica za vrhove

Čula sam da postoji mašinica koja šiša samo vrhove. Zvuči savršeno i 25kn po tretmanu još bolje (jeftinij nego da me obično šiša), ali naravno tu je moj strah za moju kosu da od dugee kose ne ostane 2 cm hehe. Pa me zanimaju iskustva pogotovo ona iz prve ruke :D
2016 11 23
Mislim da onaj tko te šiša takvom masinicom zna da bi te razljutilo da te skoro obrije na celavo. I mislim da ako kažu dva cm skraćuje, da onda doista dva centimetra i skraćuje. Zašto misliš da lažu?.. :|
2016 11 23
> Uljeshura: > Mislim da onaj tko te šiša takvom masinicom zna da bi te razljutilo da te skoro obrije na celavo. I mislim da ako kažu dva cm skraćuje, da onda doista dva centimetra i skraćuje. Zašto misliš da lažu?.. :| :') :') :') :') Neznam zašto imam takav strah, ali eto.. kosa mi je nešto šta pazim i mazim, pa volim bit sigurna da neće bit upss nismo znali :P ... neznam koliko šiša, rekli su mi samo da postoji i da skraćuje ispucale vrhove. Zato i pitam ovdje ako je neko šišao da vidim jel zadovoljan i bez koliko kose je ostao :P :D
2016 11 23
Youtube.
2016 11 23
ja sam bila i nista posebno,svejedno me pitala koliko da odreze,tako da bez straha :) a učinak,ništa posebno,kao i obično skraćivanje :)
2016 11 23
Ee hvala puno na vašem iskustvu :") budem onda i ja probala :D
2016 11 28
> Manuelakosmk: > Ee hvala puno na vašem iskustvu :") budem onda i ja probala :D probaj da,nemas sto izgubit,osim ispucanih vrhova. i svakako preporucujem kallos marku proizvoda za kosu, meni se kosa od tog preporodila!a cijene su pristupacne skroz,samo nemoj na krpicama gledat vec na lijepa.hr. danas imaju 20% popusta na sve pa zaviri :) imaju famozni botox
2016 11 28
> Kristina20: > > Manuelakosmk: > > Ee hvala puno na vašem iskustvu :") budem onda i ja probala :D > probaj da,nemas sto izgubit,osim ispucanih vrhova. i svakako preporucujem kallos marku proizvoda za kosu, meni se kosa od tog preporodila!a cijene su pristupacne skroz,samo nemoj na krpicama gledat vec na lijepa.hr. danas imaju 20% popusta na sve pa zaviri :) imaju famozni botox Pogledam, hvala :D
2016 11 30