Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto brisete teme

Zasto otvarate teme i onda ih obrisete? Ne razumim? Sad citam temu od katarineketty i nestane, pa od cipelitze i nestane? Cemu to? Onda nemojte i otvarat ako mislite obrisat kad vam ne odgovara tek teme.
2016 11 25
Oh. Imas jos jedan rezervni profil? :')
2016 11 25
> cipelitza: > Oh. Imas jos jedan rezervni profil? :') ne razumijem o čemu ti cipelitza? koji rezevni profil. samo sam pitala jer kad god bude napeto na temi , ona nestane. no dobro, očito nekim odgovara biti stalno u centru pažnje. odjava.
2016 11 25
> IvanaZg015: > > cipelitza: > > Oh. Imas jos jedan rezervni profil? :') > ne razumijem o čemu ti cipelitza? > koji rezevni profil. > samo sam pitala jer kad god bude napeto na temi , ona nestane. > no dobro, očito nekim odgovara biti stalno u centru pažnje. > odjava. Nit mi pase nit mi smeta biti tema. A za brisanje se obrati adminki koja je obrisala obje.
2016 11 25
teme su obrisane jer su neprikladne i ima vrijeđanja i na jednoj i na drugoj
2016 11 25
> Admin2nd: > teme su obrisane jer su neprikladne i ima vrijeđanja i na jednoj i na drugoj Moja je bila posve prikladna. Cisto iz razloga sto ne znaju svi da doticna koti profile danonocno ne bi li krala dalje i da se paralelno bavi pokusajima dolaska do mojih osobnih podataka. Sto glumeci mi kupca u inboksu sto silujuci inbokse mojih suradnica. Uza sve to svaku juzinu puni mjesec etc koristi za nebulozne negativke u kojima se nemre odlucit jesam ju, uz ostale korisnice koje znaju sta radi, opljackala ili imam takav ormar da ne bi nikad nista kod mene kupila. Buduci da ima oduzi dosje na krpama i buduci da nema pravila o koje se nije ogrijesila tema je bila skroz na mjestu. Ako nista drugo..da nove clanice vide sto stare clanice znaju odavno.
2016 11 25
Katyno vrijedjanje je bilo ogavno i degutantno. Ne razumijem odkud tolika koncentracija mrznje prema drugoj osobi, u ovom slucaju ciplelitzi?
2016 11 25
> rafaela1973: > Katyno vrijedjanje je bilo ogavno i degutantno. > Ne razumijem odkud tolika koncentracija mrznje prema drugoj osobi, u ovom slucaju ciplelitzi? Uzrokovano cinjenicom da joj je zahvaljujuci meni odstrijeljeno do sad barem 50 profila. Barem.
2016 11 25
> Admin2nd: > teme su obrisane jer su neprikladne i ima vrijeđanja i na jednoj i na drugoj za onu otvorenu sa namjerom vrjeđanja slažem, se no za ovu od cipelitze se ne slažem. ženo božja daj više rješi te preprodavače . u top profilima ih imaš bar 5 koje se rade nevine, a ne što brišeš teme gdje se prozivaju luđakinje na forumu koje ostavljaju negativne bezveze. cure ti linkaju stalno profile koji preprodaju i krivo tagiraju ti ništa. i za one koje zanima.je ovo mi je fake profil i ne mislim sa svoga pisati jer si mi već jednom obrisala jer se nisam prijavila zamisli pola godine. i ne želim da mi dežurne troluše ostavljuju negativne iz pakosti i seru u inbox. možete me zbog toga prozivati briga me. ionako je tu 10 profila koje su dovoljno dugo tu da ih briga za takve, ostale sve seru sa trol profila.
2016 11 25
> Admin2nd: > teme su obrisane jer su neprikladne i ima vrijeđanja i na jednoj i na drugoj zanimljivo kako sve teme od sneške stoje i od motherofdragons itd. ne, tamo nema vređanja uopće.
2016 11 25
Ima ivana pravo...ova druga tema nije trebala biti obrisana...a sad, sta je - tu je..... A ovu ludjakinju katty treba blokirat MOMENTALNO!
2016 11 25
kaj ne, pa svakih mjesec dana prvo ova otvori temu i onda cipelica, cipelici su svi linkovi u opisu, kolko bi još tema trebalo otvoriti?
2016 11 25
A što s djecom iz škole u kojoj navodno predaje? Što s njihovim roditeljima? Pa tko bi svjesno pustio svoje dijete takvoj "vjeroučiteljici", čemu ga ona može naučiti? Imaju li i oni administratora za trenutnu blokadu? Nadam se da imaju. Zar joj nije palo na pamet da netko možda čita ovaj forum, gdje je imenovana i ona i ustanova u kojoj radi. Nisam surađivala s njom i nisam oštećena, samo zgrožena. Riječnikom, zlobom, a tek pisanjem......Pa koji su to kriteriji za zapošljavanje u školama?
2016 11 25
> Admin2nd: > kaj ne, pa svakih mjesec dana prvo ova otvori temu i onda cipelica, cipelici su svi linkovi u opisu, kolko bi još tema trebalo otvoriti? Jedno je brisat njene negativke, teme i blokirat joj profile. Drugo su nase teme, nas na koje stalno pikira jer ju odstreljujes upravo temeljem nasih prijava. One su upozorenje. A njeno "vrijedjanje" je tek dokaz da su nam tem itekako utemeljene i govore sve o njoj a ne vrijedjaju nijednu od nas na koje stalno jurisa. Dapace. Ako smo ikome od neupucenih pomogle informacijom tko je i sto je, neka smo. To i jest jedina namjera. Jer nije da si u profil svaki dan napisemo koliko smo njenih profila prijavile na odstrel. Kad smo kod toga..onih istih 10ak korisnica s kojima sa svakog profila razmjenjuje duple povratne..sta je s njima? Jel bi bilo okej upozorit ih da se suzdrze ostavljanja i skupljanja povratnih razmjenjujuci ih vise manje samo s njom? Fin je to broj.. 50ak profila..duple povratne..neke su se popele za 30 a neke za 100tinjak povratnih na taj nacin
2016 11 25
Cipelitza ako ona tebe de facto proganja, vrijeđa i pokušava o tebi prijevarom saznati nekakve osobne podatke, zašto to konačno ne prijaviš policiji? Dokle ovako? Ja bih ju prijavila za uznemiravanje, a zatim i za klevetu. Vjerujem da imaš sve potrebne screenshotove.
2016 11 26
1 2 3