Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto brisete teme

Apsolutno. A misljenja sam, i rekla sam to, kako bi i predstavnici ove stranice trebali uciniti isto. Prijaviti ju za zloporabu stranice u protuzakonite svrhe. Cisto da sebe ograde od njezinih aktivnosti, buduci da ne blokaju po ip adresi etc. Njoj je odavno trebalo zabraniti koristenje interneta. Among other things.
2016 11 26
Cipka ovo je po meni za prijavu policiji! Nisam vidla temu ali se sjecam prijasnjih.
2016 11 26
Cipelica se žestoko borila za to da se povratne za poklanjanje ukinu, a ona sama ima takvu, sličnu doduše, jer nije ni poklonila nego nešto pomogla savjetom, kako li već. I za to povratna. Onda bi ih ja trebala imat 10000
2016 11 26
> IvanaHercegovac: > Cipelica se žestoko borila za to da se povratne za poklanjanje ukinu, a ona sama ima takvu, sličnu doduše, jer nije ni poklonila nego nešto pomogla savjetom, kako li već. I za to povratna. Onda bi ih ja trebala imat 10000 Eksuli sam imala zamjenu s tom korisnicom. No ona je povratnu srocila zeleci se zahvaliti na necem drugom sto se odvijalo paralelno. Hvala ti na brizi, vodim brigu o tome dovoljnu da sam nekoliko puta molila korisnice, a par puta i admina (tada ti jos nisi ni imala ovaj nick na krpicama), da maknu povratne temeljene na pomoci oko prevara i povrata svojih para i artikala. Ps - savjet i pomoc nisu poklon? Meni jesu. I njihova vrijednost mi je neprocjenjiva.
2016 11 26
> IvanaHercegovac: > Cipelica se žestoko borila za to da se povratne za poklanjanje ukinu, a ona sama ima takvu, sličnu doduše, jer nije ni poklonila nego nešto pomogla savjetom, kako li već. I za to povratna. Onda bi ih ja trebala imat 10000 Ocito niste dovoljno pomogli ili ste pomogli nekom nezahvalnom. Sta drugo reci...misliti...
2016 11 26
...A njoj na profilu vrišti da nije za zamjenu. . I u toj napisanoj povratnoj piše da nije imala nikakvu suradnju sa Cip. Ali dobro, kako ti kažeš. Zara-ne daj Bože da ja očekujem ista zauzvrat za pomoć ikakvu. Nisi ti mene razumila.
2016 11 26
> IvanaHercegovac: > ...A njoj na profilu vrišti da nije za zamjenu. . I u toj napisanoj povratnoj piše da nije imala nikakvu suradnju sa Cip. Ali dobro, kako ti kažeš. > Zara-ne daj Bože da ja očekujem ista zauzvrat za pomoć ikakvu. Nisi ti mene razumila. Jos da znas za sto smo s mijenjale, ajme. Ne bi nikad pogodila.
2016 11 26
Taman da ste se minjale za dašak vjetra, nije bitno. Jer zna se ko se borio, za to, da se takve povratne UKINU. eto tako.
2016 11 26
> IvanaHercegovac: > Taman da ste se minjale za dašak vjetra, nije bitno. Jer zna se ko se borio, za to, da se takve povratne UKINU. eto tako. Imale smo zamjenu, ivana. Za zamjenu je zabranjeno ostavljanje povratnih? Ja se "borila" za nista takvo nisam. Ja sam iznijela misljenje da se poklanjanje ne treba popratiti povratnim informacijama, temeljeno na onome cega sam se od 2013e nagledala na krpama. Buduci da vjerno pratis moj lik i djelo ne sumnjam da si procitala tocno sto sam napisala i kako obrazlozila. Koliko si razumjela je vec sasvim nekaj drugo. Buduci da obicno misljenje izneseno na temi nazivas borbom. Takve povratne se tek trebalo odobriti, o tome je bila tema. Nemos ukinut nesto sto nije ni zvanicno uvedeno. To sto se prakticiralo i prije zvanicnog uvodjenja je drugi par kobasa.
2016 11 26
Sta i ova tema ce ko prethodna kak je ono naslov bio, ludilo u zenitu jednako zavrsiti? A kad cijučete kad vas lapnu za lovu molite Boga da vam se pomogne Ajde budite ljudi vise i ne hebite po tavanu
2016 11 26
A gle cipelice, ti si redovito u moje bivše teme us kakala pa moram i ja nekad, za razliku od ostalih sto samo vire sa strane i navijaju Eh da, primijetila sam da stalno ponavljas kako netko tebe prati. Paranoja ili paunov sindrom?
2016 11 26
Ovo je nevjerovatno.... Kako se kaze:Zena je zeni vuk? Bas mi je zao da su teme obrisane. To sta ketty pise, kako napada, vrijedja....STRASNO!!! Vidjela bi tebe Ivana u takvoja situaciji!
2016 11 26
forum je javan.. tema je javna...
2016 11 26
Rafaela, ja sam bila u svakakvim situacijama, kao i sve mi i evo me, ziva i zdrava☺
2016 11 26
Eto bas mi je drago zbog tebe! 😉😉
2016 11 26