Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto brisete teme

> IvanaHercegovac: > Eh da, primijetila sam da stalno ponavljas kako netko tebe prati. Paranoja ili paunov sindrom? Pa ni jedno, daj pročitaj teme malo. kajzerica pokušava doći do cipeličinih podataka, halo! I piše idiotarije po drugim temama, a i otvara svoje. Što će reći da nije niti paranoja niti "paunov sindrom" već činjenično stanje.
2016 11 26
Dobijem mail da mi je neka katarinakety ostavila povratnu...dodjem pogledati u čemu je stvar i ko je to i povratne nema. O kome i cemu se radi?
2016 11 26
Halooooo ne odnosi se to na to, nego na ono kad neko misli da je nekome jako važan pa da stalno prati njegove teme , gleda profil, "lik i djelo" A za ostale ozbiljnije stvari se ide na policiju . I to je to.
2016 11 26
Da, ivana, i ti si aludirala da cipelica to **misli**. Prema temama i ponašanju kajzerice, ne misli se da je cipe njoj jako važna, nego joj očito jest! Čim otvara profile da bi ostavljala nekakve povratne, otvarala teme i tražila po inboxima osobne podatke!
2016 11 26
To ima samo jedno ime ..eng.- Stoka nje...i da; institucije bi se tribale pozabaviti time ..i nije bitno kome se dogadja i ko je sto izjavio na forumu pa je eto to zasluzio ili nije...nitko to nije i ne moze zasluziti...dakle o principu se radi.. A opet kad o principima ovdje pricas nemores a ne sitit se starog hrv. Izraza - NEKAD JE PUCAO GAVRILO A DANAS PUCAJU PRINCIPI - ....
2016 11 26
Kad neko preuzme na sebe to da tjera pravdu među 200.000 žena, mora bit svjestan toga da će ga se kad tad uhvatit neka takva. . I da će bit svega. Još dobro dok je samo ta jedna, a ovde ih je ko u 2 grada Splita naseljeno. I nora negdi puknut. Neće svatko reć, je u pravu si, oprostite i neću više tako. Nego će izvodit svakakve bedastoće.
2016 11 26
> IvanaHercegovac: > Kad neko preuzme na sebe to da tjera pravdu među 200.000 žena, mora bit svjestan toga da će ga se kad tad uhvatit neka takva. . I da će bit svega. Još dobro dok je samo ta jedna, a ovde ih je ko u 2 grada Splita naseljeno. I nora negdi puknut. Neće svatko reć, je u pravu si, oprostite i neću više tako. Nego će izvodit svakakve bedastoće. Moras se jako pazit. Ti si pomogla koliko ono njih? 10000? :')
2016 11 26
Jedna je Cipe <3 neka pati kome smeta :')
2016 11 26
Da. I za to nitko ne zna osim mene i njih. Ja volim sve predimenzionirano pa sam se izrazila tom brojkom, koja naravno nije ni blizu tvojoj, C.
2016 11 26
1 2 3