Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Primopredaja iskustva

Ja sam uvijek za primoprdaju, kao prodavač tako kao i kupac. Cesto sam naisla na odbijananje kod prodavaca iako sam bila spremna doci u kvart tj. Gdje prodavacu odgovara. No uzalud,tako da se zahvalim i trazim dalje. Svatko ima svoje, postujem
2016 11 26
Do sada jako lijepa iskustva sa svim curama, nadam se da će tako i ostati. :)
2016 11 26
Ja sam na svim primopredajama imala dobra iskustva. Pokušavam (i kao kupac i kao prodavač) dogovoriti neko mjesto susreta do kojega ni jedna strana ne mora putovati 20 kilometara, i nitko mi nije pokušao spuštati cijenu, nikad nitko nije kasnio... tako da sam valjda baš imala sreće s ljudima.
2016 11 26
Do sada sam 'obavila' 10tak primopredaja. Prosle su dobro. na jednoj se ja nisam pojavila jer sam morala duze raditi a nisam mogla javiti pa je gospodja cekala 30tak min. Ispricala sam se i uplatila joj za troskove slanja. evo, kod mene sam ja bila problem
2016 11 26
primopredaje su super, bolje od poste i tiska, odmah prodas stvar i odmah dobijes novac ko se boji nalaziti s nepoznatima uvijek vodi nekog sa sobom ...frendicu, decka, mamu, tatu, baku, sestru, brata... naravno ne nalazite se u sumi ili na osamljenom mjestu nego uvijek gdje ima puno ljudi
2016 11 26
Sve i jedna primopredaja mi je bila odlična!
2016 11 26
I moje primopredaje su sve prosle ne dobro nego odlicno :)
2016 11 26
Meni su super.Radim isključivo samo primopredaju u Zg..tako da svi budu zadovoljni 😊
2016 11 26
Volim primopredaje pogotovo ako je nešto tipa 10 ili 20 kn da se ne troši na poštarinu.ako kupujem odmah vidim stanje, a ako prodajem kupac isto odma vidi stanje mojih artikala.do sada sam uvijek poslovala sa super ljudima koji bi došli blizu meni ili smo se našli na pol puta.
2016 11 26
Čak i mama mi uleti ako ja ne mogu i odradi :)
2016 11 26
Sa primopredajama imam zaista samo dobra iskustva,jedino što ju radim samo na jednom mjestu isključivo zbog problematičnog rasporeda,iako sam jednom imala jednu zaista neobičnu i simpatičnu,usred Like,kad sam išla na more,ta mi se djevojka zaista urezala u pamćenje <3 ...btw nikad ne bi nikog izigrala da ne dođem,to mi je strašno
2016 11 26
Ja imam super iskustva, uvijek se dogovorimo negdje gdje nam odgovara.. I uvijek sam naletila na super drage cure :)
2016 11 26
Imala sam samo par primopredaja,i kao kupac,i kao prodavač i sve su bile ok. Nalazili bi se negdje na pola puta,kako ko može,nije bilo kašnjenja i sl. Uglavnom super iskustva :)
2016 11 26
> MalaKokaTina: > Frendica i ja smo se isle jednom naci s likom koji bi kupio zenske kozne hlacice od frendice. I lik dosao po hlacice i ostavio joj 50 kn tringelta 😂😂 > Zivjele primopredaje! Hahah predobro!
2016 11 26
Imala sam par primopredaja, i sve redom su super prošle. Uvik su bile simpatične djevojke, i nikakvih problema nisam imala. Nadam se da će mi se nastaviti taj niz, a i vama da će ubuduće biti lipša iskustva 😂
2016 11 26