Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dozvoljavate li / dopuštate / odobravate ....

> stela456: > andrejama baš jesi i da znaš da mi je potreban smijeh, hvala ,ja sam uvjeena da otvaračica teme pita za sebe, pa bi nam došla u posjete . :') :') :') :') :') :') .... i sve ti isprobala .... i ništa kupila.... ;))))))) :')
2016 11 26
Pozvala sam jednu obitelj da dođe u stan, gospođa, njen muž i dijete... jednom. Kad im nešto treba jave mi se porukom, dođu, izaberu hrpu robice za dijete, ugodno popričamo, pozdravimo se s Bok, ako se sretnemo, sve 5. A upoznali smo se preko mog oglasa na Njuškalu. I već su bili 4 puta kod mene. Jedna gospođa je MENE pustila u stan, jer ima malu djecu i nije mogla nikamo. Ja joj donesla robicu, ona izabrala i .... super. NE pozivam baš svakoga. NE ostavljam ih same u stanu. Ali ima dragih ljudi. Čini mi se da ima ljubaznijih i normalnijih ljudi na Njuškalu, nego što čitam ovdje o prevarama na Krpicama. I da, cure, jučer nisam stigla pročitati odgovore, ali danas sam se lijepo i glasno nasmijala na vaša komentare. Zbilja su me zabavili. Pusa. ;)
2016 11 26
jednom sam neki mob prodavala na njuskalu i javila se jedna starija gospoda da bi kupila i da se nademo na primopredaji, na kraju me pozvala k sebi na kavu posto je bila blizu, popile kavu i lijepo se napricale dok je ona odmjerila mob i isprobala jel sve ok, a usput mi je vise radi zabave i napravila horoskop posto se tim kao profesionalno bavi :) sve skupa ostalo u lijepom sjecanju 8-) bilo je i neugodnih kupaca/prodavaca, ali njih brzo zaboravim
2016 11 26
Slažem se s tratinchicom. Ima ugodnih ljudi i njih čovjek može pozvati. Od onih neugodnih - nastojiš što prije pobjeći. I zaboraviti ih. ;)
2016 11 26
a kajjaznam, upoznala sam ovjde sjajnih cura koje bi iste sekunde pozvala doma na kavu, a bilo je i onih s kojima sam se nalazila samo na frekventnim i dobro osvijetljenim mjestima. i ja mislim da nije neka drama.
2016 11 26
Ima par cura na MK koje bi bez dileme pozvala na isprobavanje uz poklon, odvela ih van na ručak, večeru i prihvatila ih kao drage goste - frendice na više dana boravka. Za razliku od onih, kojima ne bi dozvolila ulazak u kuću niti pod razno, posebno onima koje forsiraju pa na kraju napišu: "Znači nećeš prodati, ne moraš".
2016 11 26
> daisy12345: > Evo ja stavila veliki neonski natpis sa crvenom vegas strelicom ispred zgrade na stan... :D :')
2016 11 26
katarinamartina imam i ja puno cura koje bi rado ugostila , naravno s ručkom, kolačima ,pićem domaćim , orahovac , višnjevac , naravno otvaračicu teme bi ugostila,iako ne bi od mene ništa kupila. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 11 26
> stela456: > katarinamartina imam i ja puno cura koje bi rado ugostila , naravno s ručkom, kolačima ,pićem domaćim , orahovac , višnjevac , > naravno otvaračicu teme bi ugostila,iako ne bi od mene ništa kupila. > :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') Kužim, njoj je izgovor kupiti nešto, a u biti uvalila bi se nekome na klopu. Mudrica, mudra. :P :')
2016 11 26
Baš tako :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 11 26
> stela456: > Baš tako :') :') :') :') :') :') :') :') :') Pa da, pod isprobavanje nije mislila na robicu, nego na klopicu. Ja ću joj skuhati ručak, ispeći kolače pa ako želi nakon toga odležati tjedan dana od bolova u želucu, neka izvoli doći na "isprobavanje" :* :')
2016 11 26
Hvala, hvala cure na tolikim pozivima - stela i katarina.... :* Morati ćemo nešto organizirati ... sad je 12 mjesec.... vrijeme za papanje, čašćenja, klopu... :D :')
2016 11 26
kanirpe morati ćemo nema nam druge, samo dođi, pun pansijon te čeka kuća s 5. zvijezdica ,sauna , kupka u blatu. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') da ste mi bliže sad bi vas počastila , nakon dugog vremena , ja sam se nasmijala baš baš jesam. :') :') :') :') :') :') :* :*
2016 11 26
> kanirpe: > Hvala, hvala cure na tolikim pozivima - stela i katarina.... :* > Morati ćemo nešto organizirati ... sad je 12 mjesec.... vrijeme za papanje, čašćenja, klopu... :D > :') Super. Ja ću nakon ručka prati tanjure, po mogućnosti plastične, da ne bilo nismo znali o "vještinama" u kuhinji. Vidim, stela se zrihtala, spremna za polazak i feštanje. o:) :')
2016 11 26
katarinamartina draga dogovoreno , naravno danas je in plastika , i ti se moraš odmoriti. :") :")
2016 11 26