Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dozvoljavate li / dopuštate / odobravate ....

> stela456: > kanirpe morati ćemo nema nam druge, samo dođi, pun pansijon te čeka kuća s 5. zvijezdica ,sauna , kupka u blatu. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') da ste mi bliže sad bi vas počastila , nakon dugog vremena , ja sam se nasmijala baš baš jesam. :') :') :') :') :') :') :* :* Kako krasno, posebno kupka od blata. Mislim da nakon svega toga ne bi vidjela samo 5 zvjezdica, već jato zvijezda. :')
2016 11 26
> stela456: > katarinamartina draga dogovoreno , naravno danas je in plastika , i ti se moraš odmoriti. :") :") Da, baš sam se od kuhinje "umorila" ha ha ha x-)
2016 11 26
:') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') ajme puknut ću. :') :') :') :') :') i još uz to mazaža kud češ bolji hotel od moga .
2016 11 26
Tko ne bi. :o ;)
2016 11 26
Samo je vi zovite, nakon ove fotke nećete je se riješiti do 2018-te. :') :')
2016 11 26
:') :') :') :') :') :') :') :') ja zovem i vas a ne samo gospođu koja je otvorila temu. :") :")
2016 11 26
Ja sam sigurna da i vama treba odmor, :") :") to uz razno razne koktele.
2016 11 26
> stela456: > Ja sam sigurna da i vama treba odmor, :") :") to uz razno razne koktele. Hvala, hvala, ali po mogućnosti bez blata. Masažu sa vaše fotke ne odbijam niti slučajno. Nisam nezahvalna. :') :') :')
2016 11 26
Važi draga za vas bez blata ,samo masaža . ;) ;) i ohlađeni šampanjac s jagodama ,može i grožđem.
2016 11 26
Bilježim se sa štovanjem. Ja sam skromna, možete ubaciti i koje jelo s bijelim tartufima, neću odbiti. Osim što sam skromna i pristojna sam. :') :') :') :')
2016 11 26
Ma može draga dogovoreno svega imam ne brini te . :') :') :")
2016 11 26
Za sada je dovoljno, ne znači da se neću još nečega sjetiti, rekla sam vam da sam skromna. :') :') :') :')
2016 11 27
Uuuuuu, nema me par sati, a ovdje padaju pozivi, masaže, blato.... :* :* :* Svašta nešto.... Baš sam se lijepo nasmijala :")
2016 11 27
kanirpe sve za tebe ,i za gospođu koja je skromna , :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 11 27
> kanirpe: > .... zainteresiranim možebitnim kupcima da dođu kod vas u stan? > ;) U stan nikako ali već sam ramišljala da složim neku "garažnu prodaju" i da dođu naravno one žene koje trebaju ciljano robicu koju nudim. Mislila sam stavit sve po 5 10 15 20 kn, uz to bi mogla jeftino ponudit sjedalice kolica i sl koje nemogu preko krpica. Ionako sam na relaciji 2 grada i cilj mi je riješit se svega a u živo i ljepše izgleda. Ovako ljudi vide majica po 10 kn i misle nevalja. A u živo druga priča
2016 11 27