Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta,pošta...

> VconciiR: > Zato ja ne volim primati niti slati postom..meni je tisak zakon:)) Da, tisak majka :)
2016 11 28
> valeera: > Ja sam uvjerena da pola toga pokradu Kradu sve što mogu, baš svi koji su jako dobro uigrani. Pošta je državna i to se ne može dopustiti, ljudi kradu, nemaju dovoljnu plaću pa tako se malo namire. U drugim državama to nema šansi, još ako netko pogrešno nešto navede,traže , zovu telefonom primatelja i isporuče pošiljku. Državna pošta je ruglo od pošte, rade tako da dosta puta više košta trošak slanja nego predmet,.taj pojam prioritetno, zvuči zanimljivo, to je dodatno bacanje kuna njima u džep. Lopovi su i bit će još veći, stoga treba platiti da se ima potvrda i gotova priča, za sve drugo "to je lajanje na mjesec". I to bi bilo to iz iskustva.
2016 11 28
> Chanella: > > VconciiR: > > Zato ja ne volim primati niti slati postom..meni je tisak zakon:)) > Da, tisak majka :) Nema svugdje Tisak i to je problem za prodavatelja.
2016 11 28
> LornaSabic: > Meni je jedna cura poslala prioritetno štikle bez preporučenog i čekala sam paket tjedan dana, u međuvremenu sam isla u postu i ludila da bi mi ova u posti rekla "Ah zato uvijek morate slati preporučeno". E na to sam pak izgorila, ako saljem postu na bilo kakav način ima da stigne, zasto im onda postoji opcija za obično slanje ako takva posta mozda dođe a mozda i ne. Došla sam doma i zvala ih telefonski pa su mi rekli da osoba koja je slala paket moze zatražiti potraznicu. Na svu sreću paket je stigao ali ja bi isla do krajnjih granica da paket nije stigao. Sve što si navela potpisujem, tako treba, kapa do poda :")
2016 11 28
Često šaljem i primam obično, i nikada se nije desilo da u konačnici ne dođe. Iako se ponekad desi da putuje preko tjedan dana, ali to je rijetko. Obično najduže traje da iz Zagreba pošalju u Zagreb.... a zadnji put kad je kasnio stigao je u ostecenoj kutiji i dodatno obljepljen što ne znači da takav ne bi dosao i sa sam slala preporučeno.
2016 11 28
I ja za jeftinije artikle molim dostavu običnom poštom i uvijek stigne! Iz velikih gradova mi stigne idući dan, a iz manjih mjesta traje par dana, najduže sam čekala tjedan! Sigurno će stići!
2016 11 28
Poštom šaljem isključivo preporučeno, jedino na inzistiranje kupca na njegovu odgovornost obično
2016 11 28
> LJILJKANA: > Poštom šaljem isključivo preporučeno, jedino na inzistiranje kupca na njegovu odgovornost obično Također i ja ne želim odgovornost nikako preuzeti ako paket ne dođe, opekla sam se debelo i nikad više, sve se desi prvi put, do tada hvalospjev o dolasku i da nema problema. Tako to ide. treba se stvarno uvjeriti , jer sam slala obično i dolazilo je , a onda nije pa sam to debelo platila.
2016 11 28
Slažem se! 90% tiskom šaljem i primam. Bez problema. Poštom šaljem ako kupac baš tako želi ali ako se zagubi... Za sada bez loših iskustava ali u pošti je više paketa i veće su šanse da se zagube
2016 11 28
Ja sam čekala jedan paket,nisam htjela sumnjati u curu koja je slala,ali paket nikada nije stigao... išla sam u poštu da bi mi gospođa tamo rekla da šta bi ona,to i onako nije osigurano da bi se oni zabavljali s time....katastrofa... i ja sam jednom slala paket pa isto tako....-ni traga od njega... a bitno da naplaćuju poštarine i još dodatnih 4.50kn kada stigne paket na kućnu adresu....
2016 11 28
nekima od nas ovdje ipak je pošta jedini izbor za slanje. i nije baš istina da u tisku također ne kradu pošiljke... možda rjeđe ali krade se i tamo u tim skladištima.. No međutim eto i ja imam problem, čekam preporučenu pošiljku poslanu iz Zagreba u četvrtak navečer i još uvijek je nema, a na njihovoj aplikaciji stoji samo da je zaprimljena u tom poštanskom uredu. Uvijek ti neki problemi samo sa Zagrebom, slanje u ostale gradove ili primanje je ful brzo, uvijek stigne preporučena kroz dan-dva. Ali Zagreb, baš su neorganizirani i užasni :/
2016 11 28
Nemam riječi,sve me to ljuti,radi njihove nespretnosti i svega Ovaj što radi kod nas u pošti,žali Bože Užasno se vidi da je smotan,zbunjen i nema pojma,sve nešta hoće na brzinu ko zna šta je on smuljao par puta mi nije dao ni račun,sada namjerno neću da se sklonim dok mi ga ne isprinta
2016 11 28
SupergirlR31, ako nestane paket poslan Tiskom, a ti si na njemu mudro napisala da mu je vrijednost 500 kn, onda ti Tisak vrati 500 kn.To je bitna razlika. Ne 5 poštarina. 500 kn.
2016 11 29
cure,može li mi netko nešto objasniti? usput ispričavam se ako sam fulala temu...radi se o slanju paketa...obično izbjegavam slanje poštom,šaljem u većini slučajeva Tiskom jer se pogubim u cijenama na pošti i u načinima slanja...kaže mi frendica da su svi paketi do 200 grama 12.50 kuna kad se šalju poštom,pa da li je to točno? kad odem na strancu pošte i utipkam vrijednost paketa tih 12.50 kn više nije 12.50 nego cijena raste a ona ima neku aplikaciju za tablet gdje računa slanje...drugo pitanje,hoće li u pošti raditi probleme ako donesem paketić za slanje umotan u moju ambalažu? kupila bih kovertu sa mjehurićima,i treće,kako da izračunam poštarinu za mali paketić u kojem su dva laka? nije valjda i to 12.50 kuna? samo mi nemojte spominjati preporučeno jer ću se još i više pogubiti a ne mogu si ni financijski priuštiti da mi se paket vrati! frendica je rekla i da se paket šalje kao paket i da ga ne treba slati preporučeno jer se isto može pratiti gdje je! neka me netko prosvijetli!
2016 11 30
A što sa paketom koji se vrati? Moram ga nanovo slati i plaćati?
2016 11 30