Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Božićni ugođaj

Da li ima još uvijek onih koji se vesele ovoj šarenoj atmosferi :D ili to odlazi polako :/ Jeste li već okitili kuće ili čekate još maloo ili pak to ne radite :o
2016 12 02
mene uvjek to veseli i vraća me u djetinstvo, a kuću kitim na božić i skidam 7.januara
2016 12 02
Ja volim malo prije Božića okititi, da taj ugođaj traje malo dužee :")
2016 12 02
Neznam dal to dolazi sa godinama u mom slučaju ili šta al mene je tak slatko opalilo :") Stan sam još prošli tjedan decentno ukrasila božićnim dekoracijama, čak sam i sama napravila vijenac za vrata. Do sada uvijek bi samo bor bio aktualan i naravno brdo klope i kolača. Preporuka za ženice u Zg u Dubravi dučan Lutra ima prekrasnih dekoracija, decentno, moderno, posebno a ne skupo
2016 12 02
Vrlo moguće , meni je to zadnje dvije godine ajmee.. Prije je mi bilo lijepo naravno, al nisam bila toliko sva u tome ,:) :")
2016 12 02
ne znam jel to dolazi s godinama ali meni se ništa ne da čekam praznike prvenstveno da se naspavam spavat ću do podne i isključiti sve uređaje koji zvone neću peći nikakve kolače jer onda samo moram jesti i čistiti kuhinju popodne ću trošiti na šetnje po prirodi i neću ništa pospremati ako mi se baš budu jeli kolači navratit ću kod nekoga na jedan kolačić tako ću se lijepo odmarati i ubijati u neradu da će mi to dosaditi taman kad budem trebala ponovo na posao! Sretno svima, ugodni vam blagdani i mislite na sebe!!!!!
2016 12 02
> sanjaurban: > ne znam jel to dolazi s godinama ali meni se ništa ne da > čekam praznike prvenstveno da se naspavam > spavat ću do podne i isključiti sve uređaje koji zvone > neću peći nikakve kolače jer onda samo moram jesti i čistiti kuhinju > popodne ću trošiti na šetnje po prirodi i neću ništa pospremati > ako mi se baš budu jeli kolači navratit ću kod nekoga na jedan kolačić > tako ću se lijepo odmarati i ubijati u neradu da će mi to dosaditi taman kad budem trebala ponovo na posao! > Sretno svima, ugodni vam blagdani i mislite na sebe!!!!! hehe ovo me sad baš slatko nasmijalo x-) Al neka itako svi rintamo cijelu godinu i ako si možete to priuštiti zašto ne.Mislim da puno žena dijeli vaše mišljenje :') Ja sam valjda sado-mazo manijak pa uživam u tim pripremama, skuhavanju i pečenju kolača za svoju obitelj a bogme i širu :D
2016 12 02
Meni najdraže doba u godini i to se s godinama ne mijenja. Uživam maksimalno u svemu. A u skladu s tim, da ugođaj što duže potraje, svoj dom ukrasimo već početkom prosinca. Razmišljam da, kao trgovački centri, krenemo krajem listopada sljedeće godine. Prekratko mi i ovo. :") :)
2016 12 02
Ja se veselim,obiteljskom i lijepom ugođaju. Jest cemo,piti,uzivati i smijati se skupa,briga nas! Tako želim i vama,i svima vama da se odmorite sto ste iscrpljeni!
2016 12 02
> sanjaurban: > ne znam jel to dolazi s godinama ali meni se ništa ne da > čekam praznike prvenstveno da se naspavam > spavat ću do podne i isključiti sve uređaje koji zvone > neću peći nikakve kolače jer onda samo moram jesti i čistiti kuhinju > popodne ću trošiti na šetnje po prirodi i neću ništa pospremati > ako mi se baš budu jeli kolači navratit ću kod nekoga na jedan kolačić > tako ću se lijepo odmarati i ubijati u neradu da će mi to dosaditi taman kad budem trebala ponovo na posao! > Sretno svima, ugodni vam blagdani i mislite na sebe!!!!! Ovo kao da sam ja napisala hahaha, osim sto ne mogu ni spavati jer beba ima 4mj haha
2016 12 02
Zasad imam samo vijenac na vratima i lampice na polici u dnevnoj, ali lampice nisam ni skidala od prošle godine x-) Bor ću okititi sredinom prosinca i ostavit ću ga do sredine siječnja :D
2016 12 03
> sanjaurban: > ne znam jel to dolazi s godinama ali meni se ništa ne da > čekam praznike prvenstveno da se naspavam > spavat ću do podne i isključiti sve uređaje koji zvone > neću peći nikakve kolače jer onda samo moram jesti i čistiti kuhinju > popodne ću trošiti na šetnje po prirodi i neću ništa pospremati > ako mi se baš budu jeli kolači navratit ću kod nekoga na jedan kolačić > tako ću se lijepo odmarati i ubijati u neradu da će mi to dosaditi taman kad budem trebala ponovo na posao! > Sretno svima, ugodni vam blagdani i mislite na sebe!!!!! da to su ti godine,draga moja, a i kad djeca odrastu više ti se neda ni bor okititi.... <3
2016 12 03
> laangelina: > Meni najdraže doba u godini i to se s godinama ne mijenja. Uživam maksimalno u svemu. A u skladu s tim, da ugođaj što duže potraje, svoj dom ukrasimo već početkom prosinca. Razmišljam da, kao trgovački centri, krenemo krajem listopada sljedeće godine. Prekratko mi i ovo. :") :) Ma no,no .. Nemoj toliko rano, to onda ne bi više bilo to :/ o:)
2016 12 03
> SonjaSpoljaric: > > sanjaurban: > > ne znam jel to dolazi s godinama ali meni se ništa ne da > > čekam praznike prvenstveno da se naspavam > > spavat ću do podne i isključiti sve uređaje koji zvone > > neću peći nikakve kolače jer onda samo moram jesti i čistiti kuhinju > > popodne ću trošiti na šetnje po prirodi i neću ništa pospremati > > ako mi se baš budu jeli kolači navratit ću kod nekoga na jedan kolačić > > tako ću se lijepo odmarati i ubijati u neradu da će mi to dosaditi taman kad budem trebala ponovo na posao! > > Sretno svima, ugodni vam blagdani i mislite na sebe!!!!! > da to su ti godine,draga moja, a i kad djeca odrastu više ti se neda ni bor okititi.... <3 ajoj, samo mi smeta nasred stana, valjda je to samo faza- jer sve sam raščistila, malo namještaja, puno prostora za hodanje i razmišljanje (jedino mi je ormar sve puniji i puniji) o:)
2016 12 03