Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kad platiš a ne dobiješ

Pozdrav svima! Trebam savjet/pomoć/ili jednostavno prostor da se ispucam! Uplatila sam artikl sredinom prošlog tjedna, Ali ga još uvijek nisam dobila! Dogovorile smo osobnu primopredju u "njenom" dijelu grada. "Prodavačica" mi nije baš voljna dati svoj broje telefona, a na krpicama nije baš svakodnevno. Imale smo dogovor u subotu oko podne, ja čekala na kavi 45 min da mi potvrdi, javila se tek navečer (preko krpica), da joj kao ja nisam nista potvdila (??). Zadnje kaj mi je napisala da joj javim kad mi paše a to je bilo u nedjelju navečer. Polako mi se počinje činiti da me zavaljala (artikl još uvijek nije označen kao prodan). Kaj da radim?
2016 12 06
Čemu uplata ako ste dogovorile osobnu primopredaju?
2016 12 06
da, slažem se sa kretaivnim selom...
2016 12 06
Ni meni nije jasno otkud uplata u toj prici :/
2016 12 06
Pa vjerojatno uplata i ušteda na poštarini.
2016 12 06
> laangelina: > Pa vjerojatno uplata i ušteda na poštarini. Pa valjda ova njoj novce, ova njoj artikl na primopredaji?
2016 12 06
Valjda. Ali žena piše da je uplatila pa si ja pokušavam objasniti zašto. :D
2016 12 06
Vise puta sam procitala ali dalje ne kuzim nita :o
2016 12 06
možda se prodavačica boji lažnih novčanica.... tko zna. svašta se događa. :/ samo mi nije jasno zašto se tako ponaša ako si ti bila fer, uplatila na vrijeme i sve ispoštovala a ona se tako neodgovorno ponaša. Sve razumijem, i strah od davanja osobnih podataka, ali ako već nisi spreman na to, onda izvoli bit na krpicama aktivan i ažurno odgovarati na poruke... žao mi je jako što ti se to događa, nadam se da se ne radi o velikim novcima i da će ipak bit cura poštena na kraju... nadam se da nećeš imat problem kao ja, uplatiti 600 eura i nikad ne vidjeti ni novce ni stvari :,'( :'( :,'( :'( javi kako je prošlo.... a ako ispadne prevarantica, moraš objaviti njezine podatke i prijaviti to admiistratoru... btw. kakve su joj recenzije? dala ti je svoje ime i prezime kad si uplaćivala na račun?
2016 12 06
> KreativnoSelo: > > laangelina: > > Pa vjerojatno uplata i ušteda na poštarini. > Pa valjda ova njoj novce, ova njoj artikl na primopredaji? da.. tako bi trebalo biti.. vidjet cemo kada se javi cura zasto nije tako bilo..
2016 12 06
ok, zbilja jedinstvena situacija uplate i prompredaje, ali obećavajući poligon za muljatorice, ukratko, reci joj da više nemaš vremena čekati po kafićima, i neka ti kupljeno pošalje poštom ili tiskom. ako ne bude reakcije, poduzmi daljnje korake.
2016 12 06
> Henazg: > nadam se da nećeš imat problem kao ja, uplatiti 600 eura i nikad ne vidjeti ni novce ni stvari :,'( :'( :,'( :'( Say what?
2016 12 06
Ostavi joj negativnu, i više nemoj ići na primopredaju, nego neka pošalje tiskom makar bile iz istog grada. Vjerujte negativna probudi najveće muljatorice, pogotovo ako se zaprijeti javnim objavljivanjem podataka na crnoj listi.
2016 12 06
I neka sada ona iz džepa plati tisak!
2016 12 06
Sve ste u pravu. Nije mi se plaćala poštarina kad sam mobilna I ima me po cijelom gradu,. Nije mi problem osobno negdje nešto pokupiti. A uplata zato kaj mi se 2 puta do sada desilo se nešto prodalo dok sam ja dogovarala osobnu primopredaju uz ispriku "joj znaš, ona mi je uplatila na račun - a to ipak ima prednost, sorry". Pa sam mislila, budem uplatila pa ću pokupiti već jedan dan. Aj, bumo vidli kaj bude na kraju ispalo iz svega toga. Ja ispala naivna kokoš
2016 12 06
1 2