Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lijepa.hr - parfemi - iskustva

Da li je netko naručivao parfeme sa ove stranice i da li su stvarno original ? Mislim , gledam jedan parfem Christina Aguilera kod nas je oko 200kn 30ml, a kod njih je 30 ml 60 kn. Chopard Wish je kod nas s 30-40% popusta oko 170kn, a kod njih 130kn.. Pa mi malo čudno : )
2016 12 06
ja sam uzela sa biraj.hr i bio je original.
2016 12 06
a da probaš na profumino.hr?
2016 12 06
E ovako ja sam od njih kupila Gucci Rush od 30 ml u isto vrijeme je bila akcija u Bipi na Gucci Rush od 50 ml. Pa sam kupila i u Bipi kad obozavam taj parfem. E sad razlike u parfemu bas i nema u mirisu. Ali u ambalazi i fontovima slova i tim sitnicama ima. Cak mi se cini nekako kvalitetniji taj sa Lijepa hr stranice. Sta se tice tih fontova i toga.. Tako da sam u velikoj dilemi jer posto je isti parfem trebao bi bit isti u svemu a razlike su vise nego ocite. Takoder sa Lijepa hr sam narucila i Aliena bila sam zadovoljna.
2016 12 06
Lijepa .hr. je super. Pročačkaj malo forume i blogove, ja sam samo na pozitivne komentare nailazila prije nego sam krenula naručivati. I svime sam zadovoljna.
2016 12 06
Naučila sam sa LIjepa.hr. i jako sam zadovoljna. Parfemi su original, dostava je brza, a cjene su izvrsne Služba za korisnike je vrlo ljubazna. Na profuminu su mi jednom poslali mail i pitali zašto nisam dovršila narudžbu. Rekla sam im da sam odustala zbog poštarine koju su povećali zbog načina plaćanja. Odgovor je bio neka onda kupujem gdje mi više odgovara!? Čini mi se prilično neljubazno, nisam ih ja kontaktirala i pitala za savjet nego sam samo odgovorila na njihov upit. Time su me izgubili kao kupca.
2016 12 06
Pozdrav dali netko ima iskustava s parfemi.hr
2016 12 06
Ja prodajem parfeme od 20 ml ali su stvarno original po 70 kn rasprodaja svih modela imam i po 100 ml za 230 kn
2016 12 17