Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Bozicni pokloni

Ima li tko muski ZARA pulover sa etiketom vel m, kupujem hitno
2016 12 07
ne kužim se u razlike u cijenama, al vidim da si iz zg, ima uvijek nešto na sniženju i bar znaš da je original. i poštarina.. ovako možeš platit par kuna manje a možda dobit neku kopiju. ako hoćeš nešto pošteno izabrat i kupit za posebnu osobu odeš i vidiš u živo. razumjela bi da si iz nekog mjesta gdije nema velikih dučana i izbora
2016 12 07
jep. jer na svakom kantunu su kopije 'zare', brenda u razini 'chanela', 'diesela', 'napapijri'..... :s Žena je postavila koncizno i pristojno pitanje, a ne potrebu za prodikovanjem.
2016 12 07
baš sam htjela reći - koje je to pametovanje, 'ako hoćeš nešto izabrat i kupit za posebnu osobu...' možda joj nije posebna osoba, kao prvo, a kao drugo , kao da se ovdje ne može naći novih stvari povoljno a pogodno za poklanjanje i kao da ti osoba prestaje biti posebna ako nisi vidjela uživo ono što ćeš joj pokloniti. a ja dragome naručila knjigu i poster preko all.posters.com, sad je jasno da mi nije poseban :')
2016 12 07
Tu ocito vise nista ne mozes pitat, a da ne dobis kritican odgovor.
2016 12 08