Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kvalitetni kistici sa pristupacnom cijenom?

Kao sto kaze naslov :D Treba mi pomoc oko kistova. Htjela bi si kupit nove kvalitetne, ali i da je ok cijena. Nebi bas izdvajala 100kn za jedan kist :s Bio bi super neki set : ) Prijedlozi?:D
2016 12 07
> AnaPesorda: > Kao sto kaze naslov :D > Treba mi pomoc oko kistova. Htjela bi si kupit nove kvalitetne, ali i da je ok cijena. > Nebi bas izdvajala 100kn za jedan kist :s > Bio bi super neki set : ) > Prijedlozi?:D U DM sad imaju Real teh. kistove.Pojedinačno i u setu.
2016 12 07
Imaš i u Bipi one Noelle, prekrasni i mekani :")
2016 12 07
> Blliss: > > AnaPesorda: > > Kao sto kaze naslov :D > > Treba mi pomoc oko kistova. Htjela bi si kupit nove kvalitetne, ali i da je ok cijena. > > Nebi bas izdvajala 100kn za jedan kist :s > > Bio bi super neki set : ) > > Prijedlozi?:D > U DM sad imaju Real teh. kistove.Pojedinačno i u setu. Real teh. su super, prekvalitetni al jedan dode oko 100 kn a cura kaze da nebi toliko izdvajala Mozes naruciti sa pink pande set Jessup kistova cesto na akciji budu oko 70 kn i bude ih 8 u setu i stvarno su super i kvalitetni
2016 12 07
Hvalaa pogledat cu :")
2016 12 07
> Qwertz14: > > Blliss: > > > AnaPesorda: > > > Kao sto kaze naslov :D > > > Treba mi pomoc oko kistova. Htjela bi si kupit nove kvalitetne, ali i da je ok cijena. > > > Nebi bas izdvajala 100kn za jedan kist :s > > > Bio bi super neki set : ) > > > Prijedlozi?:D > > U DM sad imaju Real teh. kistove.Pojedinačno i u setu. > Real teh. su super, prekvalitetni al jedan dode oko 100 kn a cura kaze da nebi toliko izdvajala > Mozes naruciti sa pink pande set Jessup kistova cesto na akciji budu oko 70 kn i bude ih 8 u setu i stvarno su super i kvalitetni Ima i u setu. Ako naručuješ sa neta onda možeš i sa iherba naručiti. Pink Panda nabija cijene jako.
2016 12 07
> Blliss: > > Qwertz14: > > > Blliss: > > > > AnaPesorda: > > > > Kao sto kaze naslov :D > > > > Treba mi pomoc oko kistova. Htjela bi si kupit nove kvalitetne, ali i da je ok cijena. > > > > Nebi bas izdvajala 100kn za jedan kist :s > > > > Bio bi super neki set : ) > > > > Prijedlozi?:D > > > U DM sad imaju Real teh. kistove.Pojedinačno i u setu. > > Real teh. su super, prekvalitetni al jedan dode oko 100 kn a cura kaze da nebi toliko izdvajala > > Mozes naruciti sa pink pande set Jessup kistova cesto na akciji budu oko 70 kn i bude ih 8 u setu i stvarno su super i kvalitetni > Ima i u setu. > Ako naručuješ sa neta onda možeš i sa iherba naručiti. Pink Panda nabija cijene jako. Koliko je set u dm? Da ja sam svoja dva narucila sa iherba dosli su me oko 120 kn sa postarinom jer sam dobila kao neki popust na prvu kupnju I slazem se za pink pandu al od njih narucujem make up revolution palete predobre su mi i nisu skupe:)
2016 12 07
> Koliko je set u dm? > Da ja sam svoja dva narucila sa iherba dosli su me oko 120 kn sa postarinom jer sam dobila kao neki popust na prvu kupnju > I slazem se za pink pandu al od njih narucujem make up revolution palete predobre su mi i nisu skupe:) E nisam sigurna , mislim da bi izašlo isto kao da naručiš sa iherba (sa pt njihovom)., skuplji jesu nego na iherb, no opet puuno jeftini nego šta neke tu prodaju.
2016 12 07
Pink panda mi je dobra za te jeftinije ruzeve paletice i to. Ali tu se pricalo da real techniques kistovi su fejk :/ a imam jedan BH kist od njih koji je sumljivo lose kvalitete... voljela bi da mi netko kaze jos koje iskustvo jer sam si htjela te real techniques kistove
2016 12 07
> Vekica: > Pink panda mi je dobra za te jeftinije ruzeve paletice i to. Ali tu se pricalo da real techniques kistovi su fejk :/ a imam jedan BH kist od njih koji je sumljivo lose kvalitete... voljela bi da mi netko kaze jos koje iskustvo jer sam si htjela te real techniques kistove Naruci s iherba, tamo ti nisu skupi a original su sigurno
2016 12 07
> Qwertz14: > > Vekica: > > Pink panda mi je dobra za te jeftinije ruzeve paletice i to. Ali tu se pricalo da real techniques kistovi su fejk :/ a imam jedan BH kist od njih koji je sumljivo lose kvalitete... voljela bi da mi netko kaze jos koje iskustvo jer sam si htjela te real techniques kistove > Naruci s iherba, tamo ti nisu skupi a original su sigurno Nisam znala da ih ima tamo inace sam samo elf od njih narucivala :) Al ti preporucam aliexpress za kistove kao sto ti kaze cura prije mene. Ja sam mislila naruciti real techniques onaj zlatni set fejk. Imas puno review-a na youtubu od ali i ebay kistova oni su mi nekako izgledali stvarno ok jer ih hvale a i ljepi su!
2016 12 08
Jessup s pink pande su krasni :) Samo što bih ja osobno voljela da su ovi za oči maalo manji, bilo bi bolje,no dobro :D Ali da, čekaj kad ih spuste 8kom bude 69kn, a 10 kom 76kn (a 77kn je min iznos koji moras imat da bi mogla obavit kupnju :@ )
2016 12 08
Samo nemoj one iz Bipe (rozo bijeli su bili) katastrofa linjaju se , ma užas.
2016 12 08
Kettys, ovi kistovi djeluju izrazito nekvalitetno. Uostalom, protivno je pravilima reklamirati se na forumu. I da, kistovi iz Bipe su uzas zivi. Linjaju se i pocnu se raspadati prilicno brzo. Ecotools i jessup su vjerojatno najbolji povoljni kistovi.
2016 12 08