Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Gubitak apetita

Cure molim vas jel ima koja od vas iskustva s izgubljenim apetitom Smrsavila sam 10 kila i nikako ne mogu vratiti...eventualno dobim kilu,dvije pa brzo izgubim Izgledam premrsavo i stvarno bi vam bila zahvalna ako mi mozete pomoci kako vratiti apetit Unaprijed hvala <3
2016 12 08
provjeri štitnjaču...
2016 12 08
Nemora biti nista a moze svasta... naglo mršave osobe koje imaju dijabetes a neznaju (nus pojave mokrenje učestalo žeđ ) Celijakija (jedeš 5 sendviča za među obrok a ne dobiješ grama,ili gora varijanta boli te želudac stalno problemi sa stolicom) Ili štitnjača kako su cure rekle otišla u hiper totalni Moze biti stres ...ove gore stvari necu ni spominjati...doktoru obavezno ne se zezati sa zdravljem Sretno
2016 12 09
banane vraćaju apetit
2016 12 09
jedi šaku orasa za medjuobrok.. meni je puno pomoglo, ali uz to odi doktoru.. vjerovatni je štitnjača ☺
2016 12 09
> Iman123: > Cure molim vas jel ima koja od vas iskustva s izgubljenim apetitom > Smrsavila sam 10 kila i nikako ne mogu vratiti...eventualno dobim kilu,dvije pa brzo izgubim > Izgledam premrsavo i stvarno bi vam bila zahvalna ako mi mozete pomoci kako vratiti apetit > Unaprijed hvala <3 Tu sigurno nećeš dobiti stručni odgovor pa čak i od liječnika ako su korisnici MK. Odmah doktoru koji će ti postaviti više pitanja i nakon toga uputiti te na sve preglede, od krvnih testova i sve na što sumnja. Možda i nisi bolesna, ali neka ti stručna osoba potvrdi koji je razlog nenamjernom mršavljenju nakon svih nalaza, a ne forumaši na temelju tvog nicka Iman123 ili po robici u tvom ormaru. Odmah doktoru po uputnice i ne traži virtualne savjete ili dijagnozu. Sretno! :)
2016 12 09