Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

provjera prodavaca heeelp☺

ovako, nisam do sad kupovala na mk, ovo bi trebao bit prvi put. al sve me nekako strah jer ne znam o curi nista. ima 80tak pozit feedbackova al opet rijec je o 800 kn. jel ima neka lista za provjeru prodavaca ili neki drugi oblik provjere.
2016 12 10
Crna lista tamo su imena i prezimena i brojevi računa
2016 12 10
> Sanja8888: > Crna lista tamo su imena i prezimena i brojevi računa i opet će te neko prevariti.....
2016 12 10
Za tak veći iznos uvijek imaš primopredaju i plaćanje pouzećem..
2016 12 10
cura nece primopredaju, ja ju pitam za br moba ne odgovori na poruku. ne znam, mislim da cu ipak odustati
2016 12 10
Ali 80 povratnih je lijepa brojka...:/
2016 12 10
> MaryOutfits: > cura nece primopredaju, ja ju pitam za br moba ne odgovori na poruku. > ne znam, mislim da cu ipak odustati Onda.. odustani..kad već steka u startu.. nemoj nikad nikome davat pare bezda uzmes sve njegove podatke..
2016 12 10
8oo k je za mene velik novac,nebi riskirala ..
2016 12 10
Cekaj ona tebi neda br moba :o za toliki iznos trazi sve podatke osim oiba, ako se oglusi na to prevarantica je garant ..jedino ako hoces da ti posalje pouzecem ali kad ti stigne provjeri pred postarom dali je artikl kao u opisu . a ako nije ili nedaj Boze bude cigla vrati joj nazad
2016 12 10
cure i za mene je velik novac! iskreno da od mene netko zeli kupiti nesto za 800 kn ja bi na sve nacine se potrudila da mi.osoba vjeruje. ja dam broj moba i kad je 100 kn u pitanju! cura je iz pule ja iz sl broda pitam ju za primopredaju kaze ne, samo tisak... mislila sam sestricnu zamolit da ode po torbu i plati joj a prije da sve pregleda naravno
2016 12 10
> EmaEmilly: > Cekaj ona tebi neda br moba :o za toliki iznos trazi sve podatke osim oiba, ako se oglusi na to prevarantica je garant > ..jedino ako hoces da ti posalje pouzecem ali kad ti stigne provjeri pred postarom dali je artikl kao u opisu . a ako nije ili nedaj Boze bude cigla vrati joj nazad jel da postar da se otvori pred njim?
2016 12 10
> MaryOutfits: > > EmaEmilly: > > Cekaj ona tebi neda br moba :o za toliki iznos trazi sve podatke osim oiba, ako se oglusi na to prevarantica je garant > > ..jedino ako hoces da ti posalje pouzecem ali kad ti stigne provjeri pred postarom dali je artikl kao u opisu . a ako nije ili nedaj Boze bude cigla vrati joj nazad > jel da postar da se otvori pred njim? Meni poštar ne al u poštanskom uredu da kad odem preuzet
2016 12 10
Nisu mali novci, vjeruj intuciji, ima nešto u tome.
2016 12 10
Nisu mali novci, vjeruj intuciji, ima nešto u tome.
2016 12 10
> MaryOutfits: > ovako, nisam do sad kupovala na mk, ovo bi trebao bit prvi put. al sve me nekako strah jer ne znam o curi nista. ima 80tak pozit feedbackova al opet rijec je o 800 kn. > jel ima neka lista za provjeru prodavaca ili neki drugi oblik provjere. ako neće primopredaju (a možeš ju organizirati čak i tamo) ne kupuj ni u ludilu!!
2016 12 10
1 2