Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

IPL tretman brade

zanimaju me iskustva? dali je ikome pomoglo?
2016 12 13
ovisi kakav korjen dlake imas,dal brijes i ostalo,kod nekih ima odlicnih ucinaka ali vise znam cura koji imaju jak korjen i uz to jos briju i ne mogu se rijesiti..
2016 12 15
Osobno nisam tretirala bradu nego noge ali vidim da ti je slab odaziv u temi pa cu napisati, mozda i to pomogne. Noge. 30% ih je manje. 4 tretmana. Suprotno tvrdnjama da nece- urastale su.:/
2016 12 17
Evo ovako. Ja sam imala uzasnih problema sa dlakama na licu : hormoni spolni, stitnjaca itd. Imala sam 18-19 godina znaci prije 20 godina hm trazila sam rjesenje. Putovala na rane tretmane u Zg i to busom preko Rijeke kad se islo i nista nije pomoglo.. onda se pocelo pricati da u Njemackoj postoji neki laserski tretman koji je ucinkovit... raspitivala sam se i cekala te nakon par nedocekanih i otkazanih napokon je stigao. Ne zelim reklamirati ali cinjenica je da je taj salon u Zg prvi dobio taj laser. Radi se o diodnom laseru koji kako mi je tada objasnjeno przi folikul tako da kapilare tj krv koja hrani korjen dlake ne moze vise doci. Djeluje samo ako je korjen dlake crn. Cijena je bila paprena ali.. otisla sam u Zg u salon JFK gdje sam docekana kraljevski: prvo objasnjenje i razgovor potpisati oslobadjanje odgovornosti salona i onda akcija. Imala sam dlake na licu od uha do brade te ispod do vrata i nadusnica - kao muskarac. Odradila sam prvi tretman..bolilo jeee.. sjeli su me i natocili viski da dodjem k sebi te dali upute tj ne na sunce i da dodjem za 10 dana na sljedeci tretman koji je besplatan jer sve dlacice ne rastu jednako brzo pa da prodje one koje nisu uhvacene tada. Sve skupa 6 placenih tretmana plus medjutretmani. DAN DANAS NEMA DLAKA! To je moje iskustvo i to od prije 20 godina.
2017 01 21
Smijem pitati kakav ti je hormonski status danas, ako znaš?:") Jesi li na kakvim terapijama za te silne hormonske disbalanse?..
2017 01 22