Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Mijenjanje silikona,kupaona..kako oprati,kako se rijesiti,tus kabina...pomoooc

Trazim majstora na oodrucju zga za mijenjanje silikona u tus kabini Malo sam gledala po netu migla bi to i sama ali posto nisam nikada bolje nje :D Radi se valjda o gljivicama koje su zahvatile sulikon pa to sad izgledao kao prljavo i neznam dali se moze nekim sredstvima oprati? Ja bi skinula taj i stavila novi,ako ste imale slicnu situaciju zanima me kako ste se rijesili toga ili ako imate preporuku majstora koji bi to mogao rijesiti Hvala
2016 12 15
Kad sam vidjela naslov teme, automatski sam pomislila na neke druge silikone. O kupaonskim nemam pojma :')
2016 12 15
ja to našpricam razrijeđenom varikinom i sve očisti :D mijenjala sam jednom sama i nikad više..silikona je bilo svuda,samo ne tamo gdje treba ,:(
2016 12 15
Tako je LeSock. I ovisno o majstoru ali neki si bolje sami naprave jer majstor iskusan pa samo ide brzo a onda se silikon odvoji od jedne strane pa voda prolazi opet i prica ista. Strpljivo polako a istom brzinom dok se vuce linija i bit ce ok. Ako se zabrlja bas malo da curi negdje mislim da se obrise acetonom. Ima snimaka na yt. Sama se uvjerila, bolje neiskusna osoba napravila evo traje 3.ili 4.godinu a nakon majstora godinu dana i s druge strane zida u sobi od zidnih plocica u kupaoni vlaga izbijala zbog toga, odvojio se prebrzo.
2016 12 15
I ja si to sama mijenjam, jer uvijek se negdje ispod silikona uvuče plijesan. Nije potreban majstor, a ako koristiš proziran silikon ne treba ni biti sve jako uredno jer se ni ne vidi ako ti ispadne neravno. LeSock je dobro objasnila. Skini sav silikon, očisti četkicom i nekim sredstvom protiv plijesni, ja čak hidrogen peroksid koristim. Ako na staklu od tuš kabine imaš gumu koju ne možeš skidati, možeš očistiti četkicu od stare maskare i probati s njom očistiti te nedostupne dijelove. Jednostavno je i ne trebaš iskustvo :) ako i zezneš, lako se silikon skine ;) Sretno
2016 12 15
Ja to čistim sa nekim sgrasatore zapjeni se i ribam starom četkicom za zube.ima sigurno i kod nas onaj cilitbeng se isto pjeni,ali ako se uvuklo ispod silikona onda je bolje skinuti stari silikon svakako
2016 12 15
Domestos jedan dan a Dezisan u bolesnoj jakoj koncentraciji idući i sve nam je pobijelilo onu crnu plijesan. :")
2016 12 16