Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Preporuka laptopa

Book, molim preporuku laptopa od nekoga tko ima barem malo pojma o tome, pošto ja nemam nimalo. :D Imam na raspolaganju do 3800 kn, a ne treba mi za igrice ili nesto drugo posebno. Znači samo surfanje, fimovi i sl.
2016 12 15
Lenovo <3
2016 12 15
Lenovo ili Toshiba
2016 12 15
Meni je Toshiba super...hp nemoj ni u ludilu :)
2016 12 15
Pridružujem se timu lenovo <3 A što se specifikacija tiče...ako radiš puno stvari odjednom, gledaj da imaš što više RAMa. Manje od 2 nemoj nikako uzimati, od 3 gigabajta pa na više gledaj. I uzmi procesor iznad 1,7 gigaherca( intel ili amd), ostale značajke ti nisu toliko bitne kad ti ne trebaju :") i obavezno pitaj jel možeš kupiti dodatnu garanciju, znaju imati akcije pa te nešto sitno izađe dodatnih godinu dana, nekad i do 3 godine. Moj savjet dodatni je još da za svaki laptop pitaš kakva je procedura sa servisom ukoliko dođe do njega. Neke ti oni popravljaju u tom dućanu gdje si kupila, neke šalju u neku firmu unutar tvoga grada, a neke šalju u zagreb pa čekaš i po mj dana da to ode, dođe, vjerujem da to ne želiš ,:)
2016 12 16