Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Poteškoće!

Pozdrav dame, ne znam jesam jedina,no kad otvorim bilo koji artikl ne mogu uopće vidjeti ostale slike,staviti artikl u omiljene te čak ni poslati "želim to" poruku. To traje već dva tjedna od prilike,dok na mobitelu mogu sve bez problema. Ima još netko takav problem? Te ako itko zna kako ga riješiti,puno bi mi pomogao :")
2016 12 15
Trebate očistiti povijest browsera...
2016 12 15
Očistila prije par dana. Čistim ga malo malo i nema promjene
2016 12 15
Onda nemam pojma :|
2016 12 15
evo i upravo sam sad i ista stvar,i dalje neće :/ ako vidim neki artik koji želim staviti u omiljene ili se javiti korisnici,moram otići na profil,naći taj atikl,staviti u omiljene ili se javiti peko profila i onda omiljene gledati preko moba :/ ne kužim u čemu je problem
2016 12 15
ni ja ne mogu otvoriti druge slike :/
2016 12 15
I ja imam isti problem pa čak i kada postavljam oglase neće mi učitati sve koje sam odabrala :(
2016 12 16
Da meni takoder kad ucitavam oglase, ne zeli ucitat sve slike nego samo jednu :/
2016 12 16
Pridružujem se problemu...Perzistira u svim browserima koje imam (chrome, explorer, firefox)i pri brisanju cookiesa...Fakat ne znam što napraviti..adminka ne odgovara na upite nikad pa mi nema smisla ni pitati ju. :/
2016 12 16
I ja imam isti problem-vidim samo prvu sliku,druge ne mogu otvoriti >:(
2016 12 16
Već sam pisala na drugoj temi pa ću c/p-ati: "Za sve koji imaju problema s pregledavanjem slika, klikanjem u omiljene, "želim to" i sl. Za sada mogu potvrditi da te probleme rade dodaci (addon/extension) Disconnect i Avira Browser Safety (dodatak koji se instalira s antivirusom Avira)."
2016 12 16
Također je moguće da probleme rade i neki drugi dodaci. Pokušajte disableati jedan po jedan da otkrijete u kojem je problem.
2016 12 16
A što se tiče učitavanja slika kod dodavanja oglasa... meni također ponekad lagira s učitavanjem (npr. odaberem nekoliko slika i učitava ih simultano, al redovito bar jednu učitava u nedogled). Zaustavim učitavanje te jedne i ponovim postupak i bude sve ok. Kod učitavanja slika je bitna i veličina fotki...smanjite ih pa pokušajte ponovno.
2016 12 16
Ja ne mogu oznaciti prodane artikle :/
2016 12 16
Pozdrav, nova sam ovdje i trebam malu pomoć. Pokušavam uploadati za prodaju uvijač za kosu, međutim stalno mi ostavlja rubriku "veličina" za popuniti, a kada kliknem dobijem samo "nema rezultata". Kad pokušam upisati bilo što, nakon entera se ponovno za rubrika obriše. ako promijenim kategoriju u bilo što od odjeće onda se normalno pokaže veličina, ali ne mogu stavljati uvijač pod odjeću :/
2016 12 17
1 2