Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Krema za kovrče koja ih ne lijepi?

Bok cure imate neki preparat za definiranje/sjaj kovrča, a da se ne svrdne i ne slijepi ih nego da one malo živnu?
2016 12 20
a jao kako da dođem do togaa :(
2016 12 20
i koliko kosta?
2016 12 20
Mogu ti kupiti i poslati, ako nema u Zg!
2016 12 20
Ne znam tražiš li isključivo kremu tj pjenu/gel za kosu, ali ja kad god kovrčam kosu koristim lak i trenutno mi je totalni favorit onaj od Morocanoila. Dobila sam ga na poklon tako da ne znam koliko košta no traje mi jaako dugo. Miriši predivno i jako lijepo drži kosu, a ne sljepi je niti stvrdne <3
2016 12 21
Zrinkić, u Mladenki! Tamo ispod FINE! Samo tamo ima!
2016 12 21
Ja koristim od selektiva cijeli asortiman za čičavu kosu.koristim trenutbo njihov fluid,prekrasan je.kosa živne od njega i ne lijepi kosu.to je moja droga za kosu...:-)
2016 12 22
> MilaElena: > Zrinkić, u Mladenki! Tamo ispod FINE! Samo tamo ima! Tamo jos postoji ta parfumerija? Prosla aam sto puta mislila sam da to ne radi vise..
2016 12 22
Radi! Iako su objavili da iznajmljuju prostor, pa ako se netko javi, zatvaraju. Tada ću naručivati preko interneta, preko lolita.hr > Zrinkic26: > > MilaElena: > > Zrinkić, u Mladenki! Tamo ispod FINE! Samo tamo ima! > Tamo jos postoji ta parfumerija? Prosla aam sto puta mislila sam da to ne radi vise..
2016 12 22