Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Aleksandra Dojcinovic

Drage cure,vidim ima dosta haljina od doticne dizajnerice na krpicama sto cure prodaju..e sada sta vi mislite o kupnji ipak nije mala cijena a prevara ima na svakom koraku...mislila sam si uzeti haljinu ali malo mi je rizik toliki novac dati...😯
2016 12 22
Rizik je kupiti uvijek ovdje jer stvarno nikad ne mozes znati. Zato je uvijek bolje kada krpicarka ipak ima veci broj povratnih, koje treba ipak i malo preletjeti i procitati. Sto se tice samih haljina od Dojčinović, navodno da kvaliteta i nije najbolja. E sad ja haljinu nemam, mozda se javi neka cura koja ima pa napise dojmove :)
2016 12 22
To su haljine koje ništa ne vrijede. Imam dvije i žali Bože novaca. Metarijali su užasno jeftini. Na žalost gospođa Dojčinović se može sakriti pred Skokom, Pavlinom i Aldukom. Envy mi spada u kategoriju Dojčinović. Tako da je moje mišljenje da ju uopće ne kupujete, ni tu ni u dućanu.
2016 12 22
Sta stvarno su tako lose kvalitete 😞 malo sam gledala ovdje haljine ima par koje mi se svidaju i bas se dvoumim u vezi kupnje..
2016 12 22
> valeera: > To su haljine koje ništa ne vrijede. Imam dvije i žali Bože novaca. Metarijali su užasno jeftini. Na žalost gospođa Dojčinović se može sakriti pred Skokom, Pavlinom i Aldukom. > Envy mi spada u kategoriju Dojčinović. > Tako da je moje mišljenje da ju uopće ne kupujete, ni tu ni u dućanu. Slazem se.Materijal 0 bodova,ja sam imala namjeru kupiti za jednu prigodu al kad sam to isla probat u ducan uzas ko da plastiku navlacim na sebe.Prijateljica je kupila sebi pozalila je svake kune.
2016 12 22
> anabogdanovich: > Sta stvarno su tako lose kvalitete 😞 malo sam gledala ovdje haljine ima par koje mi se svidaju i bas se dvoumim u vezi kupnje.. Precjenjena je,puno para malo muzike 😊
2016 12 22
> valeera: > To su haljine koje ništa ne vrijede. Imam dvije i žali Bože novaca. Metarijali su užasno jeftini. Na žalost gospođa Dojčinović se može sakriti pred Skokom, Pavlinom i Aldukom. > Envy mi spada u kategoriju Dojčinović. > Tako da je moje mišljenje da ju uopće ne kupujete, ni tu ni u dućanu. Potpis...slažem se u cijelosti )
2016 12 22
Ja imam dvi njene i odlicne su
2016 12 22
Da, loše su za poludit, a cijene joj se vrtoglavo penju svake godine samo zato što se Sandra Perković i Severina naslikavaju u njima. Radije su odite po poštenu haljinu u neki drugi salon.
2016 12 22
jako loši materijali,gumirani i nisu prozračni,ko ima problem sa znojenjem taj se brzo ušvica...već u dućanu izgledaju ofucano...nažalost imala sam dva komada samo zbog kroja koji mi odgovara al materijal je živio smeće...
2016 12 22
Ja nikada nisam ni željela neki njen komad, mislim da je daleko precijenjena u odnosu na odlične mlade i inovativne hrvatske dizajnere koji nažalost nisu medijski eksponirani poput nje. Po meni svoju popularnost može zahvaliti prvenstveno medijima koji ju favoriziraju. Ne znam zašto.
2016 12 22
Ja imam Elfsove haljine,one skuplje kvalitetnije.Ne one jeftinije kao za svaki dan.I mogu rec da je materijal bas kvalitetan.I traju.I ne zalim nijedne kune 😊
2016 12 22
Po meni od nasih dizajnera elfs i arileo ;) kvaliteta i dizajn....dojcinovic ne odusevljava
2016 12 22
frendica kupila za promociju..potrosila gro para na kraju dosla toliko nekvalitetna da ju od srama nije htjela nositi nego je dan prije trcala u importane po neku zamjensku...ja sam ju isprobala na sebi i odvratna mi bila...
2016 12 22
Meni su ti njeni krojevi kao ispali iz 80ih one loše stvari tih godina....ne bi se posramila ni Krystle Carrington iz Dynasty
2016 12 23
1 2