Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Stalno ispucane usne

Otići doktoru. Možda promijeniti pastu za zube, ruž, a možda organizam gubi veću količinu vode, a unosiš je manje ,. Sve su to nagađanja. Odi dermatologu.
2016 12 25
Usne su mi najmanji problem, ruke su mi ko gubavcu čim malo omrzli vani :) Onaj alverde za usne na prijašnjoj stranici je zbilja dobar... Kad baš ne ide nikak drugačije, namažem propolisom, on manje više zaliječi sve.
2016 12 25
Uuuuh znaci ima nas dosta; jos nisam otkrila s čim u potpunosti to riješiti za sad mi je najbolje obično plavo labelo. Ova tema mi je odlična i bas cu probati med i preporučene melema 😊moj savjet je nemoj stavljati kokosovo ulje meni ono napravi jos gore i trajne šminke mi ih jos gore isuše...
2016 12 28
Probala sam sve moguce i meleme i pilinge,jedino mi preostaje eos labelo:)
2016 12 30
Ja sam se preporodila sa stikom Burt's bees. Dobila sam ga iz Kanade, ali vidjela sam da ga ima Muller (oko 40kn mu je cijena). Bila sam skeptična, ali jako ugodno i brzo su me iznenadili rezultati. ;)
2016 12 30
> katarinamartina: > Otići doktoru. Možda promijeniti pastu za zube, ruž, a možda organizam gubi veću količinu vode, a unosiš je manje ,. Sve su to nagađanja. Odi dermatologu. Samo labela i sjajila koristim,ruzeve ne mogu ni stavljat zbog ispucalosti i suhih usana:) pijem samo cajeve i vodu
2016 12 30
> Meda81: > Ja sam se preporodila sa stikom Burt's bees. Dobila sam ga iz Kanade, ali vidjela sam da ga ima Muller (oko 40kn mu je cijena). Bila sam skeptična, ali jako ugodno i brzo su me iznenadili rezultati. ;) O da ))) - "Burt's Bees" - vrhunska prirodna veganska kozmetika, porijeklom iz SAD-a - velike preporuke za njihove proizvode Probajte med držati na usnama tijekom noći, ponovite to par puta tjedno, učinite ponekad blagi neabrazivni peeling i hidratizirajte usne baš kao i kožu lica
2016 12 30
1 2