Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kako dobiti

sivu boju kose, odnosno silver. Čula sam korištenjem keune šampona... može li mi netko reći tko ga je koristio koliko dugo je koristio šampon i koliko vremenski dugo ga držao na kosi? P.S. Sretan Božić svima koji slave :D
2016 12 25
super, hvala ti. ali meni je žuta kosa i želim da to ode, i evo već treće pranje i posvjetljuje, pokušat ću s tim bar mjesec dana, a da se ne ofarbam
2016 12 26
Ja sam imala davno tu boju jos nije bilo tog šampona ali sam farbu od kenue koristila mislim 1.11 srebrnu sa ljubičastim odsjajem koji se isprao nakon dva pranja i ostala je ovakva boja kao kod brdo.ali ja sam prirodna plavuša odnosno mišja boja nemam crveni pigment .ja sam cula da je šampon djelotvoran ,kenue farba nema sjaja tako da kosa izgleda mrtvo ,pa teba stavljat malo preparate ulje i hidratizirati je.
2016 12 26
imam keune ljubicasti sampon, mislim da je to taj koji spominjete i izvrstan je. Bas sam i ja pocela malo istrazivati sivu kosu i nasla da je od keune super boja 0/11
2016 12 26
ljubičasti šampon je odličan, ja sam ga koristila kada mi je kosa ofarbana i ispala žuto. ne znam kako djeluje na sivu boju ali žutu je skroz izvuko nakaon 2 3 pranja. nikako ne koristiti stalno
2016 12 26
taj ljubičasti, odnosno silver šampon je super..i sama ga koristim no onaj balein i zadovoljna sam....samo bilo koja marka da je, taj šampon se treba stavljati jednom tjedno maksimalno jer ako se pretjera sa njim može svakakva kosa ispast x-)
2016 12 26