Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Umjetne trepavice-pomoc

Naime, dosad nikad nisam stavljala sama umjetne trepavice, a mislim ih staviti za docek. E, sad me zanima vjerojatno tu ima cura koje su ih stavljale vise puta,pa vec znate koje su najbolje, koje se najlakse stavljaju, kako se zovu? Jeli svako ljepilo isto? Itd? Uglavnom, bila bih vam jako zahvalna kad bi mi pomogle, hvala :)
2016 12 27
Nije svako ljepilo isto, jedno drži jače, drugo slabije ili nikako :') Ja kada sam prvi put kupovala trepavice, uzela sam one iz dm-a i ljepilo koje sam dobila uz njih mi je bilo odlično tako da nije bilo potrebe za kupnjom nekog drugog (kasnije sam kupila veće pakiranje duo ljepila da imam za buduće upotrebe, osobito kada u paketu trepavica ljepilo nije uključeno). Brzo sam ih stavila, bez ikakvih problema, i izdržale su cijelu noć (također sam prvi put stavljala za novu godinu). A koje su trepavice najbolje ovisi o ukusu, svatko će reći drugačije. Meni su najdraže one u 'komadu' jer ih najlakše i najbrže stavim dok za one individualne treba nešto vremena da se stave. I opet ovisi kakve želiš, gušće, 'prirodnije' itd :")
2016 12 27