Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li sigurno?

> Natalija77: > > cici1950: > > Prije puno godina sam je dobila od Francuse salate na jednoj turisticoj veceri u drugoj drzavi.Svi koji su je jeli.Reakcija je bila u roku 24h.Nesmim vam pisat sta je bilo u autobusu i nama frisko zatrovanim Vise nismo ni gacica imali :') :') a onda smo bili polumrtvi .Carinik je prije izletija iz autobusa nego ljut uletija od mirisa :) a granicni WCi nisu posli nas bili za upotrebu :) U konacnici sam zavrsila u bolnicu na infuziji. > jooojjj sada je smjesno 😂, al tada je sigurno bilo za plakati... i ja sam zavrsila na infuziji, a imala sam toliku količinu u sebi da sam je vukla jos puna tri mjeseca... 😟 Posli su me danima bolila crijeva.,a putovanja nisam mogla smislit.Zdravih nekih 30% se svadalo sa bolesnima a zraka nigdi :') :')
2016 12 28
Uh imali ste salmonela party u busu! Grozan je taj osjecaj nemoci i ponizenja. Al redovno je poslije nekoliko godina smijesno :D
2016 12 28
> cici1950: > > Natalija77: > > > cici1950: > > > Prije puno godina sam je dobila od Francuse salate na jednoj turisticoj veceri u drugoj drzavi.Svi koji su je jeli.Reakcija je bila u roku 24h.Nesmim vam pisat sta je bilo u autobusu i nama frisko zatrovanim Vise nismo ni gacica imali :') :') a onda smo bili polumrtvi .Carinik je prije izletija iz autobusa nego ljut uletija od mirisa :) a granicni WCi nisu posli nas bili za upotrebu :) U konacnici sam zavrsila u bolnicu na infuziji. > > jooojjj sada je smjesno 😂, al tada je sigurno bilo za plakati... i ja sam zavrsila na infuziji, a imala sam toliku količinu u sebi da sam je vukla jos puna tri mjeseca... 😟 > Posli su me danima bolila crijeva.,a putovanja nisam mogla smislit.Zdravih nekih 30% se svadalo sa bolesnima a zraka nigdi :') :') Ha, ha, kako je to negdje fino mirisalo.... vozac je sigurno isao poslije na dijetu...😂😂.
2016 12 29
Ček, cici , a što se zapravo točno dogodilo u busu? Ukakali ste se u gaće i po sjedalima ako sam ok shvatila? :/
2016 12 29
ajme, koja blamaža ja sam pojela 6 kroasana kojima je prošao rok trajanja, evo me žive i zdrave također javljam da su i jogurti s isteklim rokom- sasvim u redu još par dana slastičari se moraju štititi, pa što je tjedan dana za jednu tortu!! :P
2016 12 29
Salji pakete sto pre😄😄 Dok ti se jos ni dogodilo sto ce ti se dogodit😀😀bice tema nije on line a platila sam joj
2016 12 29
Update dan poslije-ziva sam!
2016 12 29
:D
2016 12 29
> Natalija77: > > cici1950: > > > Natalija77: > > > > cici1950: > > > > Prije puno godina sam je dobila od Francuse salate na jednoj turisticoj veceri u drugoj drzavi.Svi koji su je jeli.Reakcija je bila u roku 24h.Nesmim vam pisat sta je bilo u autobusu i nama frisko zatrovanim Vise nismo ni gacica imali :') :') a onda smo bili polumrtvi .Carinik je prije izletija iz autobusa nego ljut uletija od mirisa :) a granicni WCi nisu posli nas bili za upotrebu :) U konacnici sam zavrsila u bolnicu na infuziji. > > > jooojjj sada je smjesno 😂, al tada je sigurno bilo za plakati... i ja sam zavrsila na infuziji, a imala sam toliku količinu u sebi da sam je vukla jos puna tri mjeseca... 😟 > > Posli su me danima bolila crijeva.,a putovanja nisam mogla smislit.Zdravih nekih 30% se svadalo sa bolesnima a zraka nigdi :') :') > Ha, ha, kako je to negdje fino mirisalo.... vozac je sigurno isao poslije na dijetu...😂😂. A tek carink, onako Jugo.... nadobudan ne virujuci vodi puta ,,,e to mi je i danas pred ocima.Lezala sam na podu medu sicevma (najtezi slucaj ) a mrisali smo svi po kojekakvim jeftnm kopijama parfema :') :')
2016 12 29
> Uljeshura: > Ček, cici , a što se zapravo točno dogodilo u busu? Ukakali ste se u gaće i po sjedalima ako sam ok shvatila? :/ Da, zdravi (koji nisu bili na veceri lli ne vole francusku su sjedl s ukakanm (to se ne moze zaustavit) jer gubis osjecaj kad pocme :) Ma majko moja svi us....a ne zele bacit lipu robu , onda vozac samo staje ,vade se mudante nove neoprane ,kome je sta blize dile .. :') a sporka roba pere (da se ne baci i opet vraca u autobus.) NEZABORAVNO :') :') :') :')
2016 12 29
Isuse kriste, užas ,:( x-) Pa jel bilo tragova po sicevima? Katastrofaaaa
2016 12 29
Blo je i na i ispod, samo se brisalo.Za to niko nije marija, ali smo svi smrdli i zdravi i bolesni.Salmonela donosi visoku tem. proljev i povracanje , samo neki su bili u blazem obliku ,a ja na podu u horzontali. :( :(
2016 12 29
1 2