Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sta napraviti??

Znaci ovako: Narucila sam od cure jaknu i cizme prije dva tj i uplatila u petak. U oglasu je pisalo da su cizme nove al ucinilo mi se da su malo izgrebane pa sam trezila jos slika. Rekla je da ih samo nije ocistila al da su skroz nove i neostecene i da ce mi poslat sliku. Jaknu mi je poslala u srijedu i jakna mi je stvarno odlicna i htjela sam odmah pozitivnu ostavit al ajde cekat cu cizme. Svaki dan mi je obecavala sutra poslat slike i onda mi je neki dan napisala da joj se stgao mob i da nema cim slikat al da garntira da su ko nove. Rekla sam dobro, nema veze nek ih posalje jer mi je bitno da stignu do petka. Kaze salje ih u utorak stoposto. I jucer navecer dobijem poruku da ih ipak nece slat neg ce mi vratit novce. Opet sam rekla okej, al ako mi moze uplatit danas da stignem kupit druge. Ona kaze da sad nema novaca i da cemo se cut iduci tj. Sta sad napraviti??🤔🤔Bojim se ostavit negativnu da mi uopce ne vrati novce i da ona meni isto ostavi, a nova sam, i zao mi je jer mi je jakna stvarno super. Al cizme mi trebaju do petka a sad necu dobit ni cizme ni novce ocito 😏
2016 12 28
Skroz nove samo ih nije ocistila. Oookeeejcic.
2016 12 28
> cipelitza: > Skroz nove samo ih nije ocistila. Oookeeejcic. biće nenošene :') :') :')
2016 12 28
Nek ti vrati novce dogovorite se ako se da dogovorit jer vidiš nemože ih izmislit ako nema....reci joj do tad i tad mi uplatite ako ne kad vam je plaća želim novce natrag i gotovo pa ako ne uplati nikad negativna i obratis se adminu itd.
2016 12 28
A da poslije je rekla da ih je jednom nosila pa da ih je valjda tad izgrebala, nije mi to cak no toliko bitno. Zelim cizme do petka jer idem na put, a necu ih dobit 😔😔 vjerujem da ce vratit novce, al trebaju mi ovaj tjedan. Nez kak ljudi mogu potrosit novce prije neg uopce posalju paket 😑
2016 12 28
Svega u božjoj bašći. Reci joj da izvoli izmisliti te novce, posuditi od nekoga ili štogod jer trenutno kako stvari stoje ona je tebe prevarila i pokrala. Primila novac za koji nije isporučila robu. Njena pusta obećanja ti ne znače ništa. I daj joj molim te makar ostavi neutralnu kad se vaša suradnja okonča.
2016 12 28
A ne zelim bit bezobrazna, iako imam pravo jer se bojim da tek onda novce necu dobit. Uplatila sam joj i za postarinu jer je rekla da ona placa za jaknu ja za cizme pa kad sam joj to spomenula je rekla da sam jonako jeftino prosla za jaknu pa valjda nemam pravo glasa. Mislim okej, necu radit dramu oko 20 kn postarine, al ona je stavila cijenu jakne i cipela ja sam uplatila i nez zas se tolko tesko drzat dogovora..
2016 12 28
mislim da slobodno možeš biti i malo bezobraznija. radi se o tvojim novcima, koje ona nije imala pravo trošiti! reci joj svakako da do petka ima posla ili novce ili nove čizme, inače se obraćaš svima , od admina nadalje. bila si i više nego ok, i puna razumijevanja, nisi sigurno ništa krivo napravila, a imam blag feeling da bi mogla ostati kratkih rukava.
2016 12 28
> ber_lip: > Znaci ovako: > Narucila sam od cure jaknu i cizme prije dva tj i uplatila u petak. U oglasu je pisalo da su cizme nove al ucinilo mi se da su malo izgrebane pa sam trezila jos slika. Rekla je da ih samo nije ocistila al da su skroz nove i neostecene i da ce mi poslat sliku. Jaknu mi je poslala u srijedu i jakna mi je stvarno odlicna i htjela sam odmah pozitivnu ostavit al ajde cekat cu cizme. Svaki dan mi je obecavala sutra poslat slike i onda mi je neki dan napisala da joj se stgao mob i da nema cim slikat al da garntira da su ko nove. Rekla sam dobro, nema veze nek ih posalje jer mi je bitno da stignu do petka. Kaze salje ih u utorak stoposto. I jucer navecer dobijem poruku da ih ipak nece slat neg ce mi vratit novce. Opet sam rekla okej, al ako mi moze uplatit danas da stignem kupit druge. Ona kaze da sad nema novaca i da cemo se cut iduci tj. Sta sad napraviti??🤔🤔Bojim se ostavit negativnu da mi uopce ne vrati novce i da ona meni isto ostavi, a nova sam, i zao mi je jer mi je jakna stvarno super. Al cizme mi trebaju do petka a sad necu dobit ni cizme ni novce ocito 😏 Preporuka daj negativnu i navedi da će ista biti obrisana kada ti vrati novce! Nema čekanja, takvu negativnu admin neće obrisati.
2016 12 28
Budeš li se bojala i čekala nećeš dočekati ništa i dalje ćeš se bojati. Nema strahu mjesta sama će ti vratiti i to puno brže, osobno sam se u to uvjerila i to dosta puta.
2016 12 28
Hahah hvala cure na idejama, probat cu jos jednom na lijep nacin pa ako ne upali idemo s prijetnjama 😁 A stvarno to ne volim radit 😥
2016 12 28
> zakrpa: > > ber_lip: > > Znaci ovako: > > Narucila sam od cure jaknu i cizme prije dva tj i uplatila u petak. U oglasu je pisalo da su cizme nove al ucinilo mi se da su malo izgrebane pa sam trezila jos slika. Rekla je da ih samo nije ocistila al da su skroz nove i neostecene i da ce mi poslat sliku. Jaknu mi je poslala u srijedu i jakna mi je stvarno odlicna i htjela sam odmah pozitivnu ostavit al ajde cekat cu cizme. Svaki dan mi je obecavala sutra poslat slike i onda mi je neki dan napisala da joj se stgao mob i da nema cim slikat al da garntira da su ko nove. Rekla sam dobro, nema veze nek ih posalje jer mi je bitno da stignu do petka. Kaze salje ih u utorak stoposto. I jucer navecer dobijem poruku da ih ipak nece slat neg ce mi vratit novce. Opet sam rekla okej, al ako mi moze uplatit danas da stignem kupit druge. Ona kaze da sad nema novaca i da cemo se cut iduci tj. Sta sad napraviti??🤔🤔Bojim se ostavit negativnu da mi uopce ne vrati novce i da ona meni isto ostavi, a nova sam, i zao mi je jer mi je jakna stvarno super. Al cizme mi trebaju do petka a sad necu dobit ni cizme ni novce ocito 😏 > Preporuka daj negativnu i navedi da će ista biti obrisana kada ti vrati novce! Nema čekanja, takvu negativnu admin neće obrisati. Tako je...
2016 12 28
Nemoj slučajno da ti ne vrati za pt, jer od tih fora dobro si prošla bljuv, sama je tak izabrala, dakle vraća SVE
2016 12 29
> cipelitza: > Skroz nove samo ih nije ocistila. Oookeeejcic. pale su u blato dok se vraćala iz trgovine o:)
2016 12 29
> Nensi1506: > > zakrpa: > > > ber_lip: > > > Znaci ovako: > > > Narucila sam od cure jaknu i cizme prije dva tj i uplatila u petak. U oglasu je pisalo da su cizme nove al ucinilo mi se da su malo izgrebane pa sam trezila jos slika. Rekla je da ih samo nije ocistila al da su skroz nove i neostecene i da ce mi poslat sliku. Jaknu mi je poslala u srijedu i jakna mi je stvarno odlicna i htjela sam odmah pozitivnu ostavit al ajde cekat cu cizme. Svaki dan mi je obecavala sutra poslat slike i onda mi je neki dan napisala da joj se stgao mob i da nema cim slikat al da garntira da su ko nove. Rekla sam dobro, nema veze nek ih posalje jer mi je bitno da stignu do petka. Kaze salje ih u utorak stoposto. I jucer navecer dobijem poruku da ih ipak nece slat neg ce mi vratit novce. Opet sam rekla okej, al ako mi moze uplatit danas da stignem kupit druge. Ona kaze da sad nema novaca i da cemo se cut iduci tj. Sta sad napraviti??🤔🤔Bojim se ostavit negativnu da mi uopce ne vrati novce i da ona meni isto ostavi, a nova sam, i zao mi je jer mi je jakna stvarno super. Al cizme mi trebaju do petka a sad necu dobit ni cizme ni novce ocito 😏 > > Preporuka daj negativnu i navedi da će ista biti obrisana kada ti vrati novce! Nema čekanja, takvu negativnu admin neće obrisati. > Tako je... Ostavila sam negativnu, al s obzirom na to da je cura jos bezobrazna najradije ju ne bi obrisala ni kad ih vrati. Jel se moze ostavit negativna za nekulturu? 😂
2016 12 29