Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebam Mišljenje

Dakle prije jedno desetak dana uplatila sam za torbu i na oglasu piše da je m veličina te u opisu piše da je m veličina i nisam pitala za dimenzije jer se znaju dimenzije m veličine u jasno je naglašeno da je torba iste , no ja sam paket podigla prije 6 dana i torba je s veličine. Poslala sam poruku korisnici no nije se prijavila već 5 dana a nakon mog upita i dogovora za kupnju odgovarala je u kratkom roku.jasno mi je da je možda slučajna pogreška ali Torbu nisam platila malo i ovako mala mi je neupotrebljiva a i radi se o 300 kn. Sto bi po vama trebala napraviti i imam li po vašem mišljenju pravo na povrat?
2016 12 29
Naravno da imas!!
2016 12 29
Imaš pravo.....pitanje je hoćeš li ga uspjeti ostvariti... Sretno!
2016 12 29
ako nisi dobila ono što je bilo navedeno u oglasu, pravo na povrat imaš, a sovuljagica ima pravo, pitanje je hoćeš li uspjeti jer vidiš da je netragom nestala :/
2016 12 29
Ja vise nikad ne kupujem torbu preko krpica!Kupila "novu nenosenu" torbu sa rubovima koji pucaju i odljepljuju se.Cura kao nije znala i ispricala se pa joj nisam skeljila negativku.A s torbom se igra moja mala po doma.Uglavnom vise nikada.😑 Svakako imas pravo,sta ce ti mala neupotrebljiva torba i jos 300kn!A pisalo je da je Medium!
2016 12 29
povrat novca. negativna. crna lista. admin. i svi ostali uobičajeni koraci.
2016 12 29
Zovi ju i salji poruke dok ti ne vrati novce.
2017 01 03