Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Izluduje li i vas?

Trazim jedan artikl... I svi oni koji imaju to sto trazim u 99% nemaju ni jedne povratne ili bar 2-3 negativne?😂😂😂 I bas najcesce kod takvih ja nadem ono sto ostale prodavacice nemaju...😈
2017 01 04
Da, ja sam u posljednjih nekoliko dana barem desetak puta naletjela na takav slučaj. A još me više izludi što ne mogu odmah naći te negativne... mislim si, možda su baš imale peh pa dobile negativnu zbog neke gluposti... ovak dok krenem listat povratne, najčešće izgubim interes i odustanem.
2017 01 04
Nemoj sumnjati odmah u ljude koji nemaju povratnih ili imaju jednu/dvije negativne. Ne mora ti to biti znak za alarm. Svi smo jednom bili početnici na krpicama, doživjeli negativno iskustvo, bili krivo i lažno optuženi. Na koncu, ništa te ne košta pitati, upustiti se u razgovor s djevojkom koja prodaje to sto tražiš i vidiš.... osjetiš kako diše i ima li razloga da sumnjaš i odustanes od interesa bas za njezinom krpicom.... kad sam ja, relativno ne tako davno, imala isti slučaj; nisam imala niti jednu povratnu jer sam tek došla, cura je htjela lupiti stvar od ne tako malo novaca. Dala sam joj x informacija o sebi koje je vrlo lako mogla provjeriti, odgovorila joj na sva pitanja koja su je zanimala, poslala x slika i sličica i djevojka je zadobila povjerenje opravdano. Suradnja je realizirana pošteno i korektno i svi sretnik zadovolji... 😊
2017 01 04
Bilo bi puno bolje da kad otvorimo povratne odmah vidimo negativne a ne da moram u 200 pozitivnih tražiti te dvije negativne npr.
2017 01 04
sumnjaj odmah u ljude koji imaju negativne i pročitaj ih. s onima koji nemaju povratnih probaj dogovoriti primopredaju. ma, sumnjaj i u one koji imaju sve od reda pozitivne, prije bilo kakve suradnje provjeri crnu listu, listu korisnica koje krše pravila i listu preprodavača. internetske prijevare su česte (ne samo ovdje) i nikada dovoljno opreza.
2017 01 04
Ja do sada nisam prodavala i nemam evidentirane kupnje, jer sam kupovala preko kćerkinog profila. Znači, nemam nikakvih komentara. Sudeći prema ovim postovima nikada neću niti imati šansu nešto prodati. Kako se dokazati na početku da imaš poštene namjere.
2017 01 04
> NikaLuce: > Bilo bi puno bolje da kad otvorimo povratne odmah vidimo negativne a ne da moram u 200 pozitivnih tražiti te dvije negativne npr. Baš. Ko na ebayu da možeš posebno vidjeti pozitivne, neutralne i negativne. To bi bila super stvar.
2017 01 04
Ista stvar i meni :') il je bila aktivna jos u 2015-oj il ima preko 3,4 negativne! Najcesce mi se to dogadja kad trazim satove,ne znam zasto al nikako nemam srece sa njima ahah
2017 01 04
> LeSock: > > NikaLuce: > > Bilo bi puno bolje da kad otvorimo povratne odmah vidimo negativne a ne da moram u 200 pozitivnih tražiti te dvije negativne npr. > Baš. Ko na ebayu da možeš posebno vidjeti pozitivne, neutralne i negativne. To bi bila super stvar. Upravo. Ovako gubim vrijeme i volju dok nadjem a bitno mi je kakva je negativna bez obzira koliko pozitivnih ima.
2017 01 04
Zene, zene, gdje vi to kupujete? :D
2017 01 04
Treba pročitati zašto je netko dobio negativnu, npr. ja sam dobila negativnu jer sam dala negativnu jednoj osobi, a dala sam ju zato što me je ženska prevarila :( I onda na kraju i ja zaradim negativnu od nje :( Ali svakom je jasno o čemu se radi kad pročita o čemu se radi i vidi fotke, a fotke ne lažu. Tako da predlažem da pročitate negativne! Također, to što netko ima puno pozitivnih ne znači da je sve u redu, jer sam ja bila nasamarena upravo od osobe koja ima puno pozitivnih, neke i sa profila koji su blokirani (možda je sama sebi davala pozitivne?!). A imam i nekoliko dosta loših iskustava sa kupnjom sa profila koji imaju dosta pozitivnih i niti jednu negativnu...
2017 01 04
Al najvise naletim i na one kojih godinama nema tu...😁
2017 01 04
> Smestr957: > Ja do sada nisam prodavala i nemam evidentirane kupnje, jer sam kupovala preko kćerkinog profila. Znači, nemam nikakvih komentara. Sudeći prema ovim postovima nikada neću niti imati šansu nešto prodati. Kako se dokazati na početku da imaš poštene namjere. 1 Prodajes mobitel a to nije dozvoljeno tu.. o cemu dalje da pricamo artikala za krpice nemaS
2017 01 04