Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Jesu li Dr. Martens čizme tople?

meni isto nisu bile ni udobne ni tople, ni jedne koje sam imala. imala sam i klasične i niske. treba im vremena da se razgaze a do tad trpiti bolne žuljeve, plus nervira me što nemaju broj 4o pa il su mi male il ekstra velike. al kao što su cure napisale, ako nisu futrane i nemaju onaj ekstra ispupčeni đon, bolje nemoj s njima na snijeg.
2017 01 08
Hvalaa vam cure puno na savjetima :)) Nakon vecine negativnih komentara u vezi topline, jer to je jedino sto mi treba na ovih -15 stupnjeva :/ , odlucila sam se za ove iz massa-a koje su taj oblik, izgledom podsjecaju jako, al su iznutra postavljene
2017 01 08
> dumb_justhappy: > Ako ih namjeravas kupiti, draga, nemoj. Novi modeli su katastrofa. Ja sam kupila nove, iza se koza pocela borati i napravila mi zuljeve i rane. Katastrofa. Imam jedne nove i stare koje sam kupila broj vece jer sam mislila da ce mi noga narast. Uzas, noviji modeli imaju jako tvrdu kozu ko kamen, zuljaju, ne mogu ni hodati normalno u njima. stvarno???Nidam znala. hvala na toj informaciji. Bedaci; Zasto lokvariti tako vrijedan brend. i ne, tople nisu. one su vise za "čeličenje" .
2017 01 09
Ako kupujes bilo koji model, bitno ga je iznutra prije nošenja namazat obicnim alkoholom , tako se brze razgaze i treba ih mazat kremom za tijelo. Nosila sam ih prije 7 8 godina, imala sam 2 modela, i uvjek su mi bile u super stanju. Nisu tople... bez termo carape su frizider.
2017 01 09
1 2