Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

prišići- tablete

poz cure. porbala sam svašta, ali ništa nije pomoglo. bila sam pred mj dana kod dermatologa dao mi je sona gel(svaku 2.večer) i neku kremu koju koristim svako jutro i svoju hidratantnu kremu pošto isušuje kožu e sad. još malo pa tih mj dana prolazi a reko je da nakon mjesec dana dođem na pregled a prije tog da izvadim krvne nalaze i ako sve je u redu s njima, a prištići se ne povuku, da će me stavit na tablete.. imate li kakva iskustva s tim? ja inače nemam problema sa kilama i slično, ali me strah da se ne udebljam naglo :'( :'(
2017 01 04
jel krema za jutro skinoren možda? pratim temu
2017 01 04
krema je dercome clear
2017 01 04
imate i vi problema s prištićima?
2017 01 04
Meni su pilule super pomogle kod pristica. Nakon par mjeaeci koristenja, pristici se skoro nista nisu pojavljivali, rijetko kad koji. Nuspojava nisam imala bas nikakvih od pilula, barem ne onih losih. Pila sam cetiri godine i lice,mi je bilo super, i sve ostalo. Onda sam odlucila napravit pauzu, na kojoj sam trenutno. I lice mi se vratilo na staro, pristici su ponovno tu, tocno oni isti kao prije pilula i vec me zivcirqju.
2017 01 04
Ja trenutno pijem roacutane tablete..tek mj dana pa još ne mogu reći da vidim rezultate. ..nadam se da ću uspjeti riješiti problem.. jer sve do sada sto sam.probala nije pomoglo, a probala sam sve..
2017 01 04
decku su izbijali pristevi u kosi, a frendici je imala problema na licu.. oboje su pili antibiotik i sve im se povuklo mozda da probas prije s time samo sto to ne mozes piti zauvijek, nakon terapije malo probas sa zdravijom hranom, frendici se nije vratilo, a decko stavlja ekstrakt čajevca u šampon i nema ničega
2017 01 05
> sunshinenow: > decku su izbijali pristevi u kosi, a frendici je imala problema na licu.. oboje su pili antibiotik i sve im se povuklo > mozda da probas prije s time > samo sto to ne mozes piti zauvijek, nakon terapije malo probas sa zdravijom hranom, frendici se nije vratilo, a decko stavlja ekstrakt čajevca u šampon i nema ničega Kuzim da.. A s hranom bas i ne mogu zdravije jer jedem u menzi i u domu sam pa ne mogu bas kuhati stalno. Dok sam bila doma nisam isto uspijevala s hranom. Ne znam stvarno od cega mi je ali smeta me bas
2017 01 05
> nellchy: > Meni su pilule super pomogle kod pristica. Nakon par mjeaeci koristenja, pristici se skoro nista nisu pojavljivali, rijetko kad koji. > Nuspojava nisam imala bas nikakvih od pilula, barem ne onih losih. Pila sam cetiri godine i lice,mi je bilo super, i sve ostalo. > Onda sam odlucila napravit pauzu, na kojoj sam trenutno. I lice mi se vratilo na staro, pristici su ponovno tu, tocno oni isti kao prije pilula i vec me zivcirqju. Nadam se da ce mi onda pomoci.. :)znaci sad cu stalno morat biti na njima ako me stave i ako planiram da mi bude bolje lice?
2017 01 05
> Nina87t: > Ja trenutno pijem roacutane tablete..tek mj dana pa još ne mogu reći da vidim rezultate. ..nadam se da ću uspjeti riješiti problem.. jer sve do sada sto sam.probala nije pomoglo, a probala sam sve.. Sretno, nadam se da ce vam pomoci, javite rezultate nakon par mjeseci!
2017 01 05
Doksiciklin tablete i skinoren krema. Koristila moja kćer, u vrlo kratkom vremenu očiste lice.
2017 01 05
2 ture doksiciklina, meni osobno najvise pomoglo! Uzimala sam roaccutane, trenutno rješava situaciju, kasnije još gore! Tako da ne preporučujem ti to! Probaj sa doksiciklinom! A što se tiče vanjskog tretiranja akni, ja sam koristila silverex sapun, u ljekarnama je 50 kn, stvarno mi je očistio lice!
2017 01 05
Doksiciklin tablete pijem skoro godinu dana i to je jedino sto stvarno i pomaze. Ali u mom slucaju su pocele djelovati nakon 2,5-3 mjeseca, imala sam upaljene akne, a svi nalazi normalni. Navodno je neka "mala" upala u organizmu koju je jaaako tesko otkriti pa ju antibiotik smiri. Moja rutina je dercome clear ujutro pa nakon toga istraorganic krema, navecer vichy gel, sona krema i istraorganic. Dva puta tjedno maska sa zrncima. I naravno tablete svaki dan. Nakon tri godine konacno imam normalnu kozu :))
2017 01 05
ne pomaže stari dobar ''La Roche Posay''? ja lično koristik gel i micelarnu vodu i u roku mjesec-dva od pizza -face sam dobila lijepo čisto lice...
2017 01 05
Najvjerojatnije imas problema s hormonima, nijedna kremica ti nece pomoci, odnosno mogu malo zamaskirati problem ali to moras liječiti iznutra. Sva ta sredstva koje dermatolozi u RH prepisuju su bezveze i ne djeluju. Probaj prvo s antibiotikom, (iako mislim da ce ti on popraviti situaciju oko 50%), pa onda odluci zelis li pilule koje su jedine pri pomoci jer ti reguliraju muške hormone u krvi koji divljaju i stvaraju ti akne.
2017 01 05
1 2