Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak paket- pomoć

Dobro jutro želim svim krpičarkama! Ispričavam se ako je tema na krivom mjestu i ako je već bila, ali ne mogu pronaći. Molila bih krpičarke sa sličnim iskustvompomoć u vezi statusa tisak paketa i eventualno reklamacijskog postupka. Naime, poslala sam u ponedjeljak, 02.01. paket iz Karlovca u Pulu. U četvrtak mi se javila pomalo zabrinuta kupilica da još nije stigao,a stigli su joj neki naručeni poslije mog.Zvala sam Tisak info i tad mi je rečeno da je paket danas (05.01) zaprimljen u centralno skladište u Zg, da će sutra biti otpremljen u Istru te da je najkasnije u subotu na kiosku. Došla subota, paketa još nema. Zvala sam ponovno Tisak info, vide da je u skladištu, ne znaju zašto nije dalje obrađen i poslali mail skladištu. Danas je ponedjeljak (09.01.), o paketu se još ništa ne zna. Kupilica je divna i puna razumijevanja, ali moji živci su trenutno na visokom stupnju napetosti. Ima netko sa sličnim iskustvom možda savjet što mi je dalje činiti? Unaprijed hvala na odgovorima!
2017 01 09
A što piše na stranici, koji je status paketa trenutno?
2017 01 09
Mislim da kasni jer je petak bio neradni, pa je došao vikend. Porvjeri na stranici status
2017 01 09
Status na stranici je isti otkad je paket poslan. Piše Karlovac.
2017 01 09
Meni se jednom dogodilo da je paket već stigao na tisak, a da je pisalo isto ovako. Nadam se da će ti riješiti, moguće je da kasni zbog blagdana i vikenda, ali trebalo se s mrtve točke pomaknuti u tih par radnih dana
2017 01 09
A i ja se nadam.. ali, ovi s tisak info su mi potvrdili da je u Zagrebu i da ne znaju zašto nije dalje obrađen.. bojim se da kupilica neće dobiti kupljeno,a ja morati vraćati novce. Pa me i zanima da li netko zna proceduru za dobiti novce od tiska, onu vrijednost navedenu na paketu?
2017 01 09
Najvjerojatnije zbog blagdana kasne paketi. I ja čekam svoj iz ZD poslan je 04.01.
2017 01 09
Pa to se nadam.. ali meni je došao jedan poslan 03.01. ,a i toj kupilici su stigli paketi naručeni poslije mog..pa se sve bojim da su moje čizme završile na neželjenim nogama.. 😞
2017 01 09
I moj kupac čeka paket poslan 04.01.s Črnomerca na Markuševac. :@
2017 01 09
Nije mi to drago za čut... Al mi ipak ulijeva nade da i moj možda onda stigne...
2017 01 09
Ma stici ce, joooj. :D Samo glupavo dugo putuje. Jedanput je u moj paket bio zagubljen pa sam pokrenula postupak naknade štete (imas mail na njihovoj stranici za reklamacije)i magicno je iskrsnuo poslije mjesec dana a doslovno dan prije zadnjeg im roka za odgovor na moju žalbu i kad me vec neka njihova zaposlenica nazvala da pita za broj računa na koji da isplate naknadu).
2017 01 09
Wow, bio je zadivljen u tvoj paket? 😂 Dobro, Uljeshura, držim za riječ,ali nadam se da će kupilica dobit čizme prije proljeća..😟
2017 01 09
A prepravila si... 😃Sad moj komentar nema smisla..😂
2017 01 09
Tako je i meni, čekam tri paketa od srijede..
2017 01 09
Ugl.probajte na 012641...
2017 01 09
1 2 3 4