Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ide Vam na živce?

upravo sam napisala i ja temu tipa ovoga, ja htjela kozmetiku, ruzeve i to. uglavnom neki lot. i sada pošaljem poruku i pitam tj napišem dal bi moglo mozda jeftinije al nema odgovora, proslo je valjda tjedan i pol otkad sam dala upit i danas vidim da je prodano, nekuzim zasto je problem napisati da ima jedan upit prije mene il da je prodano. a bas sam nasla nesto sto sam trebala al jbga sad. idemo dalje u potragu :)
2017 01 09
Ja vjerujem da nitko namjerno ne odgovara na poruke... pa svima je valjda u interesu da ako prodaju nešto, da to i prodaju... I sumnjam da je nekome baš toliki problem napisati kratku poruku sa statusom određene krpice i uvjeta koje postavlja prodavač po pitanju cijene. Krećem od sebe pa nekako zaključujem za nas sve... Možda jednostavno nastane problem i poruka ne stigne... :/ Ništa Vas ne košta poslati još jednom upit.... Koliko sam primijetila ima i tema ovdje o tom problemu s porukama...
2017 01 09
Pa evo ja ne odgovorim...u opisu mi pise " ne slikam stvari na sebi sto je poslikano poslikano je sto nije s razlogom nije" ... I ona/on dalje upit bez pozdrava odzdrava i nedobog stavit kaku interpunkciju -MO ze slika na teb ...😄 Ponekad kad vidim da ni nova korisnica pojasnim jer kojeg djavla ce ti slika na meni koja sam xs /s a haljina je recimo xl ..watdafak .. Il recimo ima moje slike atrtikla i sliku s neta sa stranice odakle je artikl..na modelu..al ne ona bi i moju gujicu u tim lacama bas vidla 😂 Jos genijalniji su "upiti" gdje si to kupila? ..jednoj napisah -nisam, ukrala sam!!
2017 01 09
Meni fakat pomaže da vidim kako pada materijal na nekom zivom (ili na lutki, još bolje, jer je nekako neutralno gradena ), volim takve oglase, ali nikad to nisam tražila pri kupovini, da se netko slika, niti bih, jer vidim koliko vas sve to zivcira :') :') Al volim takve oglase, jeziga.
2017 01 09
Ja imam na svojim oglasima sliku kako mi stoji artikl...i napisane mjere, smatram da na taj nacin najbolje se vidi do kuda seze neka majica napr, koliko je siroka ili uska i opcenito kako stoji...i nikad mi nije bilo problem se slikati u artikl koji je u prodaji, ako kupac to trazi. Kao sto sam rekla prije...ako prodavacica smatra da ce uspijeti prodati na taj nacin da ne salje slike (kako odjeca stoji), dodatne slike ili mjere...nije moja stvar. I uvijek se javim na upite za kupnju...bez obzira kakvi god bili...makar i kad moram odbiti suradnju, iz nekog razloga
2017 01 09
> katarinamartina: > U buduće kada me netko pita kako meni stoji haljina ili nešto drugo, odgovorim 'Meni super stoji' x-) dobra, ovo ću iskoristit!
2017 01 09
Ne možeš ostaviti negativnu za nešto takvo, prema pravilima Krpica.
2017 01 09
> gitadevi: > Ne možeš ostaviti negativnu za nešto takvo, prema pravilima Krpica. Aha..ma nema veze.tko je sisa!
2017 01 09
mozda ima puno upita za tu stvar pa se ne javlja svima,, nego onom ko je prvi, drugi i treci po redu pitao
2017 01 09
Možeš joj ostaviti neutralnu ali napisati kako je jer ovo je stvarno... bespredmetno komentirati...
2017 01 09
> Henazg: > Možeš joj ostaviti neutralnu ali napisati kako je jer ovo je stvarno... bespredmetno komentirati... Ne može niti neutralna.Neutralna se daje za uzimanje podataka.
2017 01 09
> Blliss: > > Henazg: > > Možeš joj ostaviti neutralnu ali napisati kako je jer ovo je stvarno... bespredmetno komentirati... > Ne može niti neutralna.Neutralna se daje za uzimanje podataka. Mislim da je neke svoje podatke dala...
2017 01 09
> tratinchica123: > mozda ima puno upita za tu stvar pa se ne javlja svima,, nego onom ko je prvi, drugi i treci po redu pitao Nema opravdanja za nejavljanje.... Može napisati dvije riječi o statusu krpice ili staviti u opis artikla što se događa (je li rezervirano, prodano i sl.). Pristojno je odgovoriti kako god okreneš.
2017 01 09
Neutralnu dakle moze ostaviti prodavac neodgovornom kupcu, ali i obrnuto? Jer cini mi se po napisanome da je prodavacica propustila doci na preuzimanje?
2017 01 09
Prodavacica se nije udostojila reci mjesto i vrijeme,a prije par dana sam joj poslala jel misli prodavati te cizme ili ne da znam.da bi jucer rekla da se mozemo naci danas da ce javiti.i naravno opet nista.a rekla je da prodaje.ma strasno.jer ja kad me nesto zanima pitam dal je artikl slobodan i odmah vrsim uplatu,mene se ne ceka
2017 01 09